צי טורבינות הגז J-Series של MHPS משיג מיליון שעות של פעולה מסחרית

צי טורבינות הגז J-Series של MHPS משיג מיליון שעות של פעולה מסחרית

 

לייק מרי, פלורידה, 15 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

 

צי טורבינות הגז המותקנות J-Series של Mitsubishi Hitachi Power Systems (MHPS) הגיע היום למיליון שעות של פעולה מסחרית, כמעט כפול מזה של טורבינות גז בגודל דומה אצל מתחרים. הסדרה זאת של טורבינות גז -- הכי גדולה והכי מתקדמת של החברה -- מובילה את הענף עם ייצור חשמל יעיל ואמין וגמישות לעמידה בתקנים חדשים ומחמירים של פליטות פחמן מופחתות. J-Series, שהוכנסה לשימוש ב-2011, מספקת אמינות כוללת מובילה בענף של 99.5% ויעילות של יותר מ-64%.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200415005220/en/

 

ארבעים ושלוש טורבינות גז J-Series נמצאות בפעולה מסחרית והקיבולת המוזמנת הכוללת עולה על 25 GW בכל העולם. מאה יחידות נבחרו טכנית בברזיל, קנדה, יפן, מכסיקו, פרו, דרום קוריאה, טאיוואן, תאילנד וארצות הברית.

 

דונלד שוברט, מנהל ב-SHL Consulting LLC ולשעבר סגן נשיא בכיר של Marshes Global Power Practice, אמר: "MHPS ממשיכה לאמץ טכנולוגיות מוכחות בכל צי טורבינות הגז שלה. האבטחתיות של היחידות הפועלות נשארת בשיא של כל הזמנים עבור מכונות עם מסגרת גדולה של MHPS".

 

בחלקים רבים של העולם, טורבינת גז J-Series מחליפה לעיתים קרובות ייצור חשמל באמצעות פחם שהוצא משימוש או מותקנת כחלופה לייצור חשמל באמצעות פחם. בהשוואה לתחנות כוח מופעלות בפחם באותו גודל, מיליון שעות פעולה של J-Series גרמו להפחתה של 270 מיליון טון בפליטות של CO2. זה שווה ערך לפליטות CO2 של 1,346,918 קרונות רכבת של פחם שנשרף.

 

קן קאוואי, נשיא ומנכ"ל MHPS, אמר: "כשאנו חושבים על אבן הדרך החשובה של השגת מיליון שעות פעולה עם טורבינת הגז שלנו J-Series, אנחנו יודעים שהחלק הכי חשוב של ההישג הזה היא שהפעלנו את כל השעות האלה עם אמינות של 99.5%. הכל התחיל עם T-Point, תחנת הכוח עם המחזור המשולב שלנו בטקסגו, יפן. האמינות הקיצונית שלנו היא לא סתם מזל. היא משום שאנחנו בודקים את העמידות והאמינות של כל פיתוח טכנולוגי חדש במשך 8,000 שעות לפני שהוא נשלח ללקוחות שלנו. בנינו עכשיו T-Point שנייה, T-Point 2, שבה הפיתוח האחרון שלנו, JAC 60 הרץ המקוררת באוויר שבחזית הקידמה, חוברה זה עתה לרשת החשמל והגיעה לעומס מלא. צעד אחר צעד, פיתחנו את טורבינת הגז הכי גדולה, הכי אמינה והכי חסכונית בדלק בעולם".

 

החידושים האחרונים ב-J-Series מיועדים להפחית עוד את פליטות הפחמן. בחודש הקודם החברה קיבלה הזמנה מ-Intermountain Power Agency בדלטה, יוטה, לשתי טורבינות גז JAC עם יכולת להשתמש בעד 30% דלק מימני מתחדש. בסופו של דבר, לטורבינות האלה תהיה יכולת להשתמש ב-100% דלק מימני מתחדש. מערכת ה-30% מימן תפחית את פליטות הפחמן ביותר מ-75% בהשוואה לתחנת כוח מופעלת בפחם באותו גודל, ומערכת ה-100% מימן תבטל את פליטות הפחמן לגמרי. MHPS גם מפתחת ייצור ואגירה באמצעות מימן מתחדש בקנה מידה של רשת באמצעות פרויקט אגירת אנרגיה נקייה מתקדמת (ACES) בדלטה, יוטה.

 

פול בראונינג, נשיא ומנכ"ל MHPS Americas ושמונה לאחרונה למנהל האזורי הראשי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אמר: "בעתיד, לכל טורבינת גז ש-MHPS תמכור בעולם תהיה יכולת דלק מימני מתחדש. זה מאפשר ללקוחות שלנו לרכוש תחנת כוח של גז טבעי היום, ולהסב אותה עם הזמן למתקן אגירה של אנרגיה מתחדשת. זה נותן למפעילים של תחנות כוח גמישות עכשיו ובעתיד לבחור איזה תמהיל של ייצור חשמל בגז טבעי ואגירה של אנרגיה מתחדשת עונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים של רשתות החשמל שלהם. אנחנו מספקים את הפתרונות של ייצור ואגירת חשמל שמאפשרים ללקוחות שלנו להילחם בשינויי האקלים ולקדם את השגשוג של האנושות. זה שינוי אנרגטי.

 

אודות Mitsubishi Hitachi Power Systems Americas, Inc.

 

Mitsubishi Hitachi Power Systems Americas, Inc. (MHPS Americas), שהמטה שלה בלייק מרי, פלורידה, מעסיקה יותר מ-2,000 מומחים ואנשי מקצוע בייצור חשמל ואגירת אנרגיה. העובדים שלנו מתמקדים בלאפשר ללקוחות להילחם באופן נשיג ואמין בשינויי האקלים ובתוך כך גם לקדם את השגשוג של האנושות. המומחיות של MHPS Americas כוללת טכנולוגיות ושירותי ייצור חשמל מגז טבעי, קיטור, אוויר, גיאותרמיות ומתחדשות מבוזרות, יחד עם מערכות אגירת אנרגיה של מימן מתחדש וסוללות, פתרונות של מערכות לבקרה סביבתית, ופתרונות דיגיטליים שמאפשרים פעולה ותחזוקה אוטונומיות של נכסי חשמל ברחבי צפון ודרום אמריקה. MHPS Americas היא חברת בת של Mitsubishi Hitachi Power Systems (MHPS), מיזם משותף בין Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. ו-Hitachi, Ltd. שמשלב את הפעילויות שלהן במערכות לייצור חשמל.

 

למידע נוסף על MHPS, בקרו בבקשה באתר www.changeinpower.com.

 

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200415005220/en/

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52203658/en

 

אנשי קשר

Sharon Prater
+1 407-688-6200
Sharon.Prater@amer.mhps.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire