ואסט דאטה מגייסת 100 מיליון דולר במימון סדרה C לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר כדי לאפשר את הפלאש לכל הנתונים

 

ואסט דאטה מגייסת 100 מיליון דולר במימון סדרה C לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר כדי לאפשר את הפלאש לכל הנתונים

 

Next47, זרוע ההשקעות של סימנס, מובילה את הסבב החדש בעקבות שנת אימוץ ראשונה ללא תקדים של Universal Storage של ואסט על ידי חברות Fortune 500, ארגונים מונחי ניתוחים וגופים ממשלתיים

 

ניו יורק, 16 באפריל 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

 VAST Data, חברת אחסון שמנפצת שקלולי תמורות בני עשרות שנים, הודיעה היום על 100 מיליון דולר במימון סדרה C, בהובלת Next47, לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר - קרוב לפי שלושה מאז השקת החברה בפברואר 2019. הסבב הזה מביא את המימון הכולל של החברה ל-180 מיליון דולר וכולל השתתפות גדולה של משקיעי עבר וגם משקיעים חדשים, ביניהם 83North, Commonfund Capital, Dell Technologies Capital, Goldman Sachs, Greenfield Partners, Mellanox Capital ו-Norwest Venture Partners. המימון החדש ישמש לביצוע התרחבות גלובלית ולהאיץ את שלב הצמיחה הבא של החברה.

 

ואסט דאטה, שבנתה מהיסוד טכנולוגיות משנות מצב, פיתחה את פלטפורמת האחסון הראשונה בעולם שכולה פלאש שמחוללת מהפכה בנתונים הכלכליים של אחסון פלאש כדי שתשתית הפלאש תהיה נשיגה לכל סוגי הנתונים, ובכך להפוך את הדיסק הקשיח והאחסון בשכבות למיושנים. הכוח של הפלטפורמה של ואסט מיושם בכמה ענפים, וממלא תפקיד חשוב בארגונים שמתמודדים עם ההתפשטות של קוביד-19 בעולם. זה כולל הנעת התפתחויות של הדור הבא במדעי החיים וסיוע לארגוני שירותים פיננסיים לייצב את הכלכלה.

 

"הקמנו את ואסט דאטה עם משימה אחת, לפשט את מרכז הנתונים ולאפשר תובנות שמעולם לא היו אפשריות קודם. ב-2019 האימוץ המוקדם של ואסט על ידי הלקוחות והביצועים הפיננסיים עברו את כל נקודות המידוד ההיסטוריות - ונתנו תוקף לכך שהטכנולוגיה והתאמת המוצר לשוק היו נכונות עבור לקוחות שמתקשים עם ארכיטקטורות אחסון בשכבות והמגבלות של הכוננים הקשיחים", אמר רנן האלאק, מייסד ומנכ"ל ואסט דאטה. "כשמביאים בחשבון שוואסט אפילו לא ניצלה את 40 מיליון הדולר מהמימון סדרה B שלה, יש לחברה עכשיו עתודת הון של 140 מיליון דולר כדי למלא את הביקוש הגלובלי של הלקוחות לתשתיות מהדור הבא, ולאפשר יישומים מונחי נתונים באמצעות חדשנות מתמשכת".

 

ניפוץ נקודות המידוד של הביצועים

 

המימון האחרון הזה בא אחרי ביצועים חסרי תקדים של החברה ב-2019, כשמכירות השנה הראשונה של ואסט היו משמעותית יותר מכל ספקית אחסון אחרת בתולדות המחשוב. הנקודות החשובות של ואסט הן:

 

"המשאב הכי יקר בעולם הוא עכשיו נתונים, ורעיון התשתית המאוד משבש של ואסט דאטה משחרר את הגישה לעתודות גדולות של מידע - תוך ביטול המורכבות והפשרות שנבעו משקלול התמורות הוותיק של ביצועים וקיבולת", אמר לאק אננת, מנכ"ל ושותף מנהל ב-Next47. "תוך קצת יותר משנה, ואסט רשמה תוצאות עסקיות באמת שוברות שיאים ואנחנו שמחים להיות שותפים שלה כדי להגדיל עוד את העסק".

 

ציטוטים של לקוחות ושותפים

 

"כמאמצים מוקדמים של מערכות אחסון מתקדמות, התקנו ארכיטקטורות אחסון מדרגיות כדי לעזור לגופים של המשרד להיות חלוצים בתגליות מדעיות חדשות ולשפר את בריאות הציבור", אמר חוסה ארייטה, מנהל מערכות המידע של משרד הבריאות ושירותי אנוש. "כשהחטיבות התפעוליות שלנו מתקדמות מעבר לעידן הדיסק הקשיח, ארכיטקטורות אחסון באמצעות תוכנה עוזרות לנו לבצע מודרניזציה באג‘נדה המדעית שלנו ומאפשרות מחקר מונחה בינה מלאכותית בכוחו של הפלאש".

 

"ב-Squarepoint יש לנו מומחיות רבה בסחר, טכנולוגיה ותפעול ואנו מייחסים את ההצלחה שלנו למחקר מדעי קפדני", אמר אוליבייה דלאהיי, מנהל הטכנולוגיות הראשי של Squarepoint. "אנחנו משקיעים בהרבה טכנולוגיות שבחזית הקידמה, שכוללות את הפלטפורמה Universal Storage של ואסט דאטה, כדי לתמוך בפעילות המחשוב המאוד אינטנסיבית שלנו, עבור מאות חוקרים בקנה מידה גלובלי".

 

"תשתיות בינה מלאכותית יוצאות מהצללים ונעשות תפעוליות בארגוני מחשוב", אמר מנוביר דס, מנהל המחשוב הארגוני באנבידיה. "ארגונים יכולים לנצל את ביצועי הלמידה העמוקה של מערכות הבינה המלאכותית NVIDIA DGX ורעיון ההכל פלאש Universal Storage של ואסט דאטה כדי לפשט, להגדיל ולהאיץ את אימוץ הבינה המלאכותית שלהם".

 

למידע נוסף על ואסט דאטה, כולל שיפורים שיוכרזו בקרוב בארכיטקטורה של Universal Storage, בקרו בבקשה באתר VASTData.com.

 

אודות Next47

 

Next47 היא חברת הון סיכון גלובלית שנתמכת על ידי סימנס שיוצרת שותפויות ומשקיעה ביזמים שחושבים בגדול ובונים חברות שמגדירות את הענף. עם משרדים בבנגלור, בייג‘ינג, מינכן, פריס, פאלו אלטו, שטוקהולם וישראל, Next47 נותנת להזנקים גישה ללא מקבילים לאחד התיקים הגדולים ביותר בעולם של לקוחות בתחומים של תעשייה, אנרגיה ותשתיות וגם מומחיות בתחום בטכנולוגיות העמוקות שמשפיעות על הלקוחות האלה. למידע נוסף על Next47, בקרו בבקשה באתר https://next47.com/.

 

אודות ואסט דאטה

 

ואסט דאטה, שהמטה שלה בעיר ניו יורק, היא חברת אחסון ששמה סוף לאחסון בשכבות מסובך ושימוש ב-HDD בארגון. ואסט ממזגת יישומים לתוך מערכת אחסון מאוד מדרגית שכולה פלאש כדי למלא את צורכי הביצועים של עומסי העבודה הכי תובעניים, ובה בעת גם מגדירה מחדש את הנתונים הכלכליים של תשתיות פלאש כדי שסוף סוף תוכלו להרשות לעצמכם לאחסן את כל הנתונים שלכם בפלאש. מאז שהחלה לפעול בפברואר 2019, ואסט ביססה את עצמה כהזנק האחסון עם המכירות המהירות ביותר בהיסטוריה. Universal Storage של ואסט מפעיל עכשיו כמה ממרכזי המחשוב הממוקדים בנתונים המובילים בעולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.vastdata.com/ ותעקבו אחרי ואסט דאטה: Twitter, LinkedIn.

 

ליצירת קשר – מדיה:

 

Highwire PR for VAST Data
vastdata@highwirepr.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE