Mary Kay Inc. תורמת קרוב ל-10 מיליון דולר לתמיכה גלובלית בקוביד-19

 


Mary Kay Inc.
תורמת קרוב ל-10 מיליון דולר לתמיכה גלובלית בקוביד-19

דאלאס, 29 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

 במאמץ לעזור להאט את ההתפשטות של מגיפת קוביד-19 ולתמוך בעובדים בחזית, Mary Kay Inc. תרמה קרוב ל-10 מיליון דולר בתרומות כספיות, תרומות של מוצרים ותמיכה בהפצה במדינות בהן היא פועלת ובקהילות במצוקה קריטית ברחבי העולם.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200429005893/en/

 

דייוויד הול, יו"ר ומנהל כללי, Mary Kay Inc. (צילום: Mary Kay Inc.)

"ייתכן שיעבור זמן עד שנדע באמת את ההשפעה הנרחבת של המגיפה הזאת על הכלכלות, האוכלוסייה והעולם בכללותו", אמר דייוויד הול, היו"ר והמנהל הכללי של Mary Kay Inc.. "אבל בזה אנחנו בטחים כבר עכשיו: אנשים סובלים, ובמשבר ללא תקדים צריכים את התמיכה של כולם. זאת האחריות שלנו לתמוך במי שנפגעו מהנגיף -- בין אם ישירות, כמו עובדי החזית שלנו, או בעקיפין, כמו נשים וילדים שנפגעו מהעלייה המדאיגה במקרים של אלימות במשפחה".

במענה למגיפת קוביד-19 העולמית, Mary Kay Inc., החברות הבנות שלה ברחבי העולם ויחד עם ארבע הקרנות שלה שבחסות החברה בקנדה, ברזיל, סין וארצות הברית, נקטו בפעולות הבאות שמטרתן לתמוך בפעולות הסיוע הגלובליות והמדינתיות:

תמיכה בחזית:

Dallas County First Responders, Addison Police Department, Tenet Healthcare, Baylor Scott & White Health, UT Southwestern Medical Center, Steward Health Care, HCA Hospital Network, Christus Health, Medical City Dallas, Parkland Health and Hospital,  Kay Bailey Hutchison Convention Center Pop-Up Hospital

 

תמיכה בצרכים של מניעת אלימות במשפחה ומענה:

תמיכה בפעילויות אחרות:

ציטוטים משותפים/ תמיכה בחזית:

ד"ר סירו אוגרטה, מנהל מצבי החירום הבריאותיים של PAHO

"אנחנו מודים לתרומה הנדיבה של מחטא ידיים ש-Mary Kay תרמה לארגון הבריאות הפן אמריקני, המשרד האזורי של האמריקות של ארגון הבריאות העולמי (PAHO/WHO). התרומה הזאת תתמוך במענה של הארגון למגיפת קוביד-19, ותעזור למדינות באמריקות להאט את התפשטות הנגיף בסביבות של מתקני בריאות ולהגן על עובדי בריאות שבחזית המענה למגיפה הזאת".

מישל נן, נשיאה ומנכ"לית של CARE

"CARE פועל כל יום בקהילות פגיעות ברחבי העולם שם מערכות הבריאות הכי חלשות. בתקופות של מגיפות, החיים נעשים מסכנים אפילו יותר בקהילות האלה. מחטאי ידיים הם משאב חשוב בעצירת ההתפשטות של קוביד-19, במיוחד במקומות עם גישה מוגבלת למים וסניטציה, ושבהם ריחוק חברתי מהווה אתגר להישרדות. לכן אנחנו אסירי תודה על התרומה הנדיבה של Mary Kay כדי לעזור שהקהילות יישארו בטוחות".

פט דרורי, המנהל מטעם ארגון הבריאות העולמי, רשת ההתרעה והמענה הגלובלית למגיפות (GOARN)

"המשימה של רשת ההתרעה והמענה הגלובלית למגיפות (GOARN), שפועלת בשיתוף פעולה עם ארגון הבריאות העולמי, היא לספק משאבים בינ"ל של בריאות הציבור כדי לשלוט במגיפות ומצבי חירום של בריאות הציבור ברחבי העולם. הרשת מחברת מוסדות חברים לקבלת תוצאות בריאות טובות יותר ומרשתת משאבים בינ"ל של בריאות הציבור כדי לתמוך בקהילות, ולהציל חיים בזמנים של מגפות גדולות ומצבי חירום של בריאות הציבור. כשאנו מציינים עשרים שנה לקיומנו באמצע מגיפת קוביד-19, המשימה שלנו יוצרת תהודה עכשיו, יותר מאי פעם. בשם אלה שייהנו במידה הרבה ביותר מהנדיבות הזאת, אנחנו מודים ל-Mary Kay על התרומה הזאת".

זארה אינגיליזיאן, מנהלת תעשיות מוצרי הצריכה ופלטפורמת העתיד של הצריכה, הפורום הכלכלי העולמי

"הפורום הכלכלי העולמי, בשותפות עם ארגון הבריאות בעולמי, מגייס את כל בעלי העניין כדי להגן על חיים ומחיה באמצעות פלטפורמות פעולות קוביד-19 שלו. ההתפשטות של המחלה הזאת מחייבת שיתוף פעולה גלובלי בין ממשלות, ארגונים בינ"ל והקהילה העסקית. חברות מתעשיית מוצרי הצריכה, כמו Mary Kay, והתרומה שלה של מוצרי סניטציה מצילי חיים ממלאות תפקיד חיוני בהגנה על הבריאות והשלומות של עובדים, אנשי בריאות וצרכנים".

ציטוטים משותפים/ תמיכה בצרכים של מניעת אלימות במשפחה ומענה:

מישל נן, נשיאה ומנכ"לית של CARE

"כשהיא משולבת במדינות שחוות מלחמה, עוני ואי יציבות, קוביד-19 יוצרת סערת גורמים מושלמת שתחמיר קשיים קיימים שנשים ונערות רבות בסביבות האלה חוות, כולל אלימות על בסיס מגדר. עלינו להבטיח שמענה החירום לקוביד-19 לא ישכח את האנשים הכי פגיעים  בחברה ושהכי נדחקו לשוליים. התרומה הנדיבה של קרן Mary Kay תעזור לשמור על נשים ונערות מאלימות על בסיס מגדר ואיומים אחרים בתקופת משבר זאת".

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, בשמים ותוספי תזונה בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אודות The Mary Kay Foundation

 

The Mary Kay Foundation℠, שמנחה אותה החלום של מרי קיי אש להעשיר את חייהן של נשים בכל מקום, מגייסת ומחלקת כספים כדי להשקיע במחקרי סרטן פורצי דרך כדי למצוא מרפא לסוגי סרטן שקשורים לנשים, וכדי למגר אלימות במשפחה נגד נשים. מאז 1996, The Mary Kay Foundation℠ תרמה יותר מ-80 מיליון דולר לארגונים שמתאימים למשימה הכפולה שלה. בנוסף, הקרן תומכת ביוזמות של מודעות, תוכניות שיחור קהילתיות וחקיקה שתבטיח את הבריאות והביטחון של נשים. יחד נוכל לעשות את העולם לטוב יותר עבור נשים. למידע נוסף על איך להשכיל, לתמוך, להתנדב ולתרום, ולהצטרף לפעילות מצילת חיים כדי לתמוך ולהעצים נשים, בקרו באתר marykayfoundation.org, תמצאו אותנו בפייסבוק ואינסטגרם או תעקבו אחרינו ב-Twitter.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

 https://www.businesswire.com/news/home/20200429005893/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

מולטימדיה

תמונה

דייוויד הול, יו"ר ומנהל כללי, Mary Kay Inc. (תשלום: Mary Kay Inc.)

לוגו

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire