זינגה מפרסמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2020

 

 

זינגה מפרסמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2020

מדווחת על הכנסות והזמנות ברבעון ראשון הגבוהות ביותר בתולדות זינגה

חוזק בתיק השירותים החיים מביא לתוצאות טובות מהמצופה בסך ההכנסות

מעלה את הצפי לגבי ההכנסות וההזמנות בשנת 2020 המלאה

סן פרנסיסקו, 6 במאי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Zynga Inc.  (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ 2020, על ידי פרסום המכתב הרבעוני של ההנהלה על הרווח ברבעון הראשון של 2020 באתר קשרי המשקיעים שלה. ראו בבקשה את המכתב הרבעוני על הרווח המצורף או בקרו בכתובת http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results כדי לגשת למכתב.

"בתקופה ללא תקדים זאת, המשימה של זינגה - לחבר את העולם באמצעות משחקים - נעשתה אפילו יותר משמעותית עבור החברה שלנו. כשאנשים בכל העולם נשארים בבית, חברים ובני משפחה פונים למשחקים חברתיים כדרך מאוד מערבת ונגישה להתחבר", אמר פרנק גיבו, מנהל העסקים הראשי של זינגה. "אני גאה באופן שבו הצוותים של זינגה הגיבו על ידי כך שהמשיכו לספק שירותי משחקים חיים ברמה גבוהה למיליוני שחקנים ברחבי העולם. אנחנו מאוד מודים על ההזדמנות להעניק הנאה וקשרים חברתיים, וגם תחושה של קהילה, במגיפה הזאת".

ההנהלה של זינגה גם תארח שיחת ועידה בשעה 14:00 שעון החוף המערבי (17:00 שעון החוף המזרחי) היום כדי לדון בתוצאות של החברה. אפשר יהיה לשאול שאלות בשיחה וזינגה תענה על כמה שאלות שיתאפשר.

אפשר לגשת לשיחת הוועידה בכתובת http://investor.zynga.com -- והשמעה חוזרת שלה תהיה זמינה דרך האתר אחרי השיחה -- או דרך מספרי החיוג של הוועידה שלהלן:

הערת העורך

כדי להוריד חומר B-roll של זינגה וארט חשוב למשחקים שלה, בקרו בבקשה: https://bit.ly/ZyngaQ12020Earnings

אודות Zynga Inc.

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים (פיזיים) בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר ופייסבוק.

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זאת כוללת מידע צופה פני עתיד, המתייחס, בין היתר, לתחזיות צפי לגבי ההכנסות וההזמנות בשנת 2020 המלאה. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוך בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

אנשי קשר

 

קשרי משקיעים

Rebecca Lau
Investors@zynga.com

עיתונות:

 Sarah Ross
Sarah@zynga.com

 

מקור:  Zynga

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire