אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במזרח אירופה; הופעת בכורה באוקראינה

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במזרח אירופה; הופעת בכורה באוקראינה

 

 

סן פרנסיסקו, 7 במאי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לאוקראינה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברה מקומית מובילה סניינקו חרנקו, שמרחיב עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה במזרח אירופה.

 

סניינקו חרנקו שהוקמה ב-2004 היא אחת מחברות עורכי הדין הגדולות ביותר באוקראינה עם 17 שותפים ויותר מ-120 אנשי מקצוע בסך הכל. החברה מתמחה במקרים מורכבים חוצי גבולות ומקומיים ומספקת שירותים למגוון של ענפים כולל שירותי בריאות, תרופות, חקלאות, אנרגיה, קמעונאות ומשאבי טבע.

 

"פרקטיקת המיסים שלנו מתפתחת באופן דינמי לאחרונה ושיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מאפשר לנו לתת מענה טוב יותר לצורכי המס ולצרכים העסקיים של הלקוחות שלנו, וגם לטפל בהצלחה בכל צורך גלובלי שלהם", אמר המנהל הכללי של המשרד נזאר צ‘קרניאבסקי. "בוגרת ארתור אנדרסן והשותפה של פרקטיקת המיסים שלנו סביטלנה מוסיינקו תעזור לנו כשנשתף פעולה עם אנדרסן גלובל. אנחנו מעריכים את החשיבות וההשפעה של עבודה עם אנשים שחושבים כמונו ברחבי העולם ושותפים איתנו לערכים דומים".

 

"התוספת של סניינקו חרנקו מביאה עומק חדש לנוכחות שלנו במזרח אירופה ומאפשרת לנו לספק שירותים נוספים באזור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "אין לנו כל ספק - הם הפרקטיקה הכי טובה באוקראינה. החברה הפגינה להט לאחריות ויכולת מוכחת לספק ללקוחות פתרונות הטובים מסוגם שיאפשרו לה להשתלב באופן חלק בארגון שלנו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-168 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire