הופעת בכורה של אנדרסן גלובל במאוריטניה, ממשיכה את ההתרחבות שלה במערב אפריקה

 

 

הופעת בכורה של אנדרסן גלובל במאוריטניה, ממשיכה את ההתרחבות שלה במערב אפריקה

 

 

סן פרנסיסקו, 12 במאי 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות האפריקנית שלה כשחברת עורכי הדין מנואקשוט Chinguity Law מצטרפת לארגון כחברת שיתוף הפעולה הראשונה במאוריטניה.

 

Chinguity Law היא פרקטיקה משפטית עם כל השירותים שהוקמה ב-2009 וכוללת יותר משישה עורכי דין שפועלים בכל המדינה. לחברה יש שני מקומות בנואקשוט והיא מייצגת אנשים, עסקים קטנים ובינוניים וחברות בינ"ל. החברה מתמחה בקבוצה של מגזרים כולל משפחה, עסקים, תעסוקה, בנקאות ופיננסים, תאגידים וביטוח.

 

"השירות ללקוח הוא העדיפות העליונה שלנו ועבודה עם מקצוענים ששותפים להלך המחשבה שלנו מאוד חשובה לנו", אמר השותף מנהל המשרד בומייה האמוד. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מספק ללקוחות שלנו מגוון שירותים מקיף יותר ומחזק את היכולת שלנו לספק כיסוי אזורי וגלובלי איכותי וחלק".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "בומייה והצוות שלו מפגינים את הלהט שלהם לאחריות וימלאו תפקיד משמעותי באסטרטגיית ההתרחבות האפריקנית שלנו כי הם הכניסה הראשונה שלנו למדינה ומוסיפים עומק לנוכחות הקיימת שלנו במערב אפריקה. נמשיך להרחיב את היכולות שלנו ברחבי היבשת בהוסיפנו קבוצות דומות ששותפות לערכי הליבה והחזון שלנו".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-168 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire