קואנטס מגישה בקשה לשדרג את הרישום לנאסד"ק

 

קואנטס מגישה בקשה לשדרג את הרישום לנאסד"ק

 

מיאמי, פלורידה, 26 במאי 2020, (ACCESSWIRE) :

 

Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN), ספקית פינטק מובילה של פתרונות בנקאות ותשלומים סלולריים שמיועדים לשרת את הקהילה ההיספנית וקהילת הלטינו, הגישה את הבקשה הרשמית שלה לרשום את המניות הרגילות שלה בשוק ההון של נאסד"ק.

 

"להפוך לחברה שרשומה בנאסד"ק יהיה ציון דרך חשוב עבור קואנטס שמתבסס על התנופה שלנו מההשקה לאחרונה של כרטיס GPR והאפליקציה הסלולרית של קואנטס", אמר מייקל דה פראדו, מייסד שותף ונשיא. "אנחנו מצפים שהמעבר לנאסד"ק ישמש להעלאת הנראות של קואנטס ויגביר את נזילות המסחר על ידי הרחבת האטרקטיביות שלנו לבסיס בעלי מניות גדול יותר כשנבצע את התוכנית העסקית שלנו וניצור לבעלי המניות שלנו ערך בטווח הארוך".

 

"אחרי כמעט ארבע שנים בזירה הציבורית, ההנהלה מאוד גאה להגיע לציון הדרך החשוב הזה ובכל הענווה והגאווה, ברצוננו להודות לכולם על התמיכה, האמונה, הסבלנות והמסירות שלהם שאפשרו להנהלה להגיע לציון הדרך הזה", אמר אריק מיימון, מנהל שותף ומנכ"ל. "עוד הרבה דברים יקרו בתהליך הזה ואנחנו צופים שכל בעלי המניות יהיו מאוד גאים בקואנטס בשבועות באים".

 

שירותי האפליקציה הסלולרית של קואנטס והמסטרקארד בתשלום מראש מספקים פתרון פיננסי מקיף ליותר מ-20 מיליון האנשים בקהילה ההיספנית והלטינו בארה"ב שלא מקבלים מספיק שירותי בנקאות או בכלל לא, מספקים גישה למערכת הפיננסית האמריקנית לאנשים שלא יכולים או מעדיפים שלא לפנות למוסד בנקאי מסורתי ומאפשרים יותר פונקציונליות מאשר מציע בנק מסורתי.

 

המסטרקארד בתשלום מראש של קואנטס, כרטיס GPR (נטען רב תכליתי) קנייני, מספק חשבון עם ביטוח של FDIC עם פונקציות בנקאות, גישה לכספומט, הפקדה ישירה, טעינת מזומנים, העברות כספים "שליחה" או "בקשה" חינם מהאפליקציה של קואנטס לאפליקציה של קואנטס, ואפשרויות של בנקאות סלולרית, בין יתר הפונקציות החשובות של האפליקציה של קואנטס - כגון רכישת גיפט קארדים בהנחה, כולל Amazon Cash, Sony Playstation, Microsoft Xbox, Burger King וכדומה ואפשרות לסרוק ולעלות כרטיסי רב-קו (זמין בלוס אנג‘לס, קונטיקט, מישיגן וצפוי בקרוב בעיר ניו יורק). השדרוגים הקרובים של האפליקציה יכללו גם העברות חוצות גבולות בינ"ל ושירותים אחרים כגון תשלום חשבונות בינ"ל שבו מחזיקי חשבון באפליקציה של קואנטס בארה"ב שמשתמשים באפליקציה הסלולרית של קואנטס יוכלו לשלם ישירות חשבונות חשמל, מים ואחרים עבור קרובים במדינות אחרות כמו מכסיקו.

 

האפליקציה הסלולרית של קואנטס, שזמינה עכשיו להורדה ב-Apple App Store ו-Google Play Store, מאפשרת לצרכנים להפעיל בקלות את המסטרקארד קואנטס בתשלום מראש שלהם, לבדוק את יתרת החשבון ולבצע פעולות פיננסיות. קואנטס גם משיקה העברות חינם כרטיס לכרטיס מכרטיס קואנטס אחד לכרטיסי קואנטס אחרים, ולדעתנו זאת תהיה פונקציה מאוד שימושית ותחרותית.

 

אודות קואנטס

 

Cuentas, Inc. (OTCQB: CUEN) היא ספקית שירותי בנקאות ומסחר אלקטרוניים עם טכנולוגיה קניינית שמיועדת לספק פתרונות לאוכלוסייה ההיספנית והלטינו שלא מקבלת מספיק שירותי בנקאות או בכלל לא. השירותים שלה כוללים, בין היתר, בנקאות סלולרית, בנקאות מקוונת, חיוב משולם מראש, ACH והפקדות בסלולר, העברת מזומנים, העברת כספים עמית לעמית, ומתן גישה לחשבונות בנק ללקוחות שקודם לכן לא יכלו לקבל חשבונות בנק. כרטיס GPR (נטען רב תכליתי) הקנייני של קואנטס מספק למחזיקים ארנק דיגיטלי, הנחות בקניות אצל קמעונאים פיזיים ומקוונים חשובים, הטבות, ויכולת לקנות תוכן דיגיטלי. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://cuentas.com.

 

מידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זאת כוללת "מידע צופה פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר בסעיף 27a של חוק ניירות ערך של ארצות ברית מ-1933, כפי שתוקן, וסעיף 21e של חוק הבורסות לניירות ערך של ארצות ברית של 1934, כפי שתוקן. אמירות בהודעה לעיתונות זאת, שאינן לחלוטין היסטוריות, הן מידע צופה פני עתיד וכוללות כל אמירה לגבי מחשבות, תוכניות, ציפיות או כוונות לגבי העתיד. פרט למידע היסטורי המוצג בזאת, העניינים הנדונים בהודעה לעיתונות זאת כוללים מידע צופה פני עתיד שכפוף לסיכונים ואי ודאויות מסוימים, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שנאמרים במפורש או במשתמע במידע זה כולל שנעמוד באמות המידה לרישום בנאסד"ק או שנצליח בהשקה של כרטיס GPR של קואנטס והאפליקציה הסלולרית. אמירות שהן לא עובדות היסטוריות, כולל אמירות שבאות לפניהן, באות אחריהן או נכללות בהן מילים כגון "מאמינה", "מתכננת" או "מצפה" או אמירות דומות הן מידע צופה פני עתיד.

 

קשרי משקיעים

Dave Gentry, CEO
RedChip Companies
Office: 1.800.RED.CHIP (733.2447)
Cell: 407.491.4498
dave@redchip.com

 

מקור:  Cuentas, Inc.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE