סמיתס מדיקל מודיעה על שותפות היישומון של התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה

 

סמיתס מדיקל מודיעה על שותפות היישומון של התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה

 

 

מיניאפוליס, 26 במאי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

סמיתס מדיקל הודיעה היום שהיא הצטרפה לכמה מהיצרניות האחרות של מכונות הנשמה בעולם בהתאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה (VTA) כדי לתמוך בגישה של ספקי שירותים רפואיים למאגר מרכזי של הדרכה על מכונות הנשמה. אפשר למצוא את התוכן ביישומון סלולרי שמנוהל על ידי אלגו.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200526005108/en/

 

"סמיתס מדיקל גאה להיות חלק מ-VTA על ידי מתן הדרכה על מכונות ההנשמה שלנו באמצעות היישומון של אלגו", אמר ג‘פרי הוהן, סגן נשיא, מצוינות גלובלית במוצרים ומסחר, אסטרטגיות ומיזוגים ורכישות בסמיתס מדיקל. "בזמנים קריטיים אלה, אנחנו מבינים שאנשי הרפואה צריכים מידע על מכונות הנשמה מהר והיישומון מאפשר להם לספק את הטיפול הנכון לחולים, במהירות".

 

היישומון של VTA מחבר מטפלים בנשימה, אחיות ואנשי רפואה אחרים עם משאבי הדרכה על מכונות הנשמה מהחברות שחברות בהתאחדות. היישומון כולל סרטי הדרכה איך לעשות דברים, מדריכי הפעלה ומדריכים איך לפתור בעיות שחיוניים לטיפול בחולים שסובלים ממצוקת הנשימה שקשורה לקוביד-19.

 

מכונות הנשמה ממלאות תפקיד קריטי בניהול חולים שצריכים עזרה בנשימה בגלל מחלה חמורה, כמו קוביד-19. למהירות וקלות הגישה להדרכה על מכונות הנשמה יכולה להיות השפעה ישירה על בריאות החולים במשבר קוביד-19.

 

אפשר לגשת לתוכן שביישומון של VTA במכשירי iOS ואנדרואיד -- גם בסביבות עם מעט או בלי גישה ל-Wi-Fi -- או מדפדפן אינטרנט. היישומון מספק לאנשי הרפואה כתוביות סמויות בשפות שונות ושמע ברקע מהסלולרי כשהם מבצעים כמה דברים ביחד.

 

איך לגשת למרכז של התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה

 

היישומון מסופק ללא עלות לאנשי רפואה. כדי להוריד את יישומון מרכז הידע של התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה, בקרו ב-Apple App Store או ב-Google Play store, או גשו למרכז מכל דפדפן אינטרנט.

 

צפו בסרטון עם סקירה כללית על היישום של VTA.

 

אודות התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה

 

התאחדות ההדרכה על מכונות הנשמה מספקת ספרייה של משאבי הדרכה ומוצרים לאנשי רפואה. מרכז הידע המרכזי, שנוצר באמצעות שותפות בין יצרניות של מכונות הנשמה, ביניהן Dräger, GE Healthcare, Getinge, Hamilton Medical, מדטרוניק, Nihon Kohden, סמיתס מדיקל ופיליפס ומופעל על ידי אלגו, מספק גישה בחינם מהסלולר למדריכי וידיאו, מדריכי הוראות וחומר הדרכה אחר על ציוד שקריטי כדי לעזור לקלינאים לטפל בחולים שסובלים ממצוקת הנשימה שקשורה לקוביד-19. 

 

אם אתם יצרנים של מכונות הנשמה וברצונכם להצטרף להתאחדות, תשלחו בבקשה את הבקשה שלכם אל: VTA-Join@allego.com.

 

אודות סמיתס מדיקל

 

ספקית מובילה של מכשור וציוד רפואי מיוחד לשווקים גלובליים, מתמקדת בפלחי השוק של הספקת תרופות, טיפול חיוני ומכשירי בטיחות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.smiths-medical.com.

 

אודות קבוצת סמיתס

 

חברת טכנולוגיות גלובלית שפועלת קרוב ל-170 שנה, מספקת מוצרים ושירותים לשוקי הטכנולוגיה הרפואית, ביטחון והגנה, תעשייה כללית, אנרגיה וחלל ותעופה מסחרית בכל העולם. קבוצת סמיתס מעסיקה בערך 22,000 עמיתים ביותר מ-50 מדינות ורשומה בבורסה לניירות ערך של לונדון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.smiths.com.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20200526005108/en/

 

אנשי קשר

 

Smiths Medical Media Relations at media.relations@smiths-medical.com or Vanessa Krier at 763-383-3299.

 

מקור: Smiths Medical

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire