מינויים חשובים של מנהלים תומכים בהמשך ההשקעה והמחויבות של סינג'נטה בעסקי הזרעים באירופה

מינויים חשובים של מנהלים תומכים בהמשך ההשקעה והמחויבות של סינג‘נטה בעסקי הזרעים באירופה

 

מנהל אזורי חדש של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה החל ב-15 ביוני

 

 

 

באזל, שווייץ, 27 במאי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

סינג‘נטה Syngenta הודיעה על שלושה מינויים אסטרטגיים של מנהלים שתומכים בהמשך הצמיחה וההשקעה בעסקי הזרעים שלה באירופה ובעולם.

 

גאל הילי, כעת מנהל הגנת גידולים מזרח אירופה, ממונה למנהל זרעים אזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, ומחליף בניהול האזור את ג‘סטין וולף, ששימש כמנהל זרעים אזורי של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מ-2018 וממונה למנהל זרעים אזורי של צפון אמריקה.

 

"סינג‘נטה חייבת לזכות בשוק הזרעים האירופי החשוב. בניהולו של ג‘סטין, יצרנו ארגון שמתמחה בזרעים, שאיפשר לנו להביא למגדלים את הייעוץ הארגונומי המעמיק שהם צריכים", אמר ג‘ף רואו, נשיא סינג‘נטה זרעים. "הגדלנו משמעותית את הגודל של הצוותים המסחריים והטכניים שלנו שפונים למגדלים, והרחבנו את תיק התירס והחמנית שלנו".

 

גאל הילי הצטרף לסינג‘נטה ב-2017 כמנהל מזרח אירופה ותחת ניהולו הצוות הגדיל נתח שוק בעסקי הזרעים וגם בהגנה על יבולים. הוא הגיע אלינו מחברת הכימיקלים דאו שם היה מנהל השיווק הגלובלי. לפני כן הוא היה 14 שנים ב-Dow AgroSciences בתפקידי ניהול בכירים תפעוליים ומסחריים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

 

"גאל מביא ניסיון חקלאי יוצא דופן, ואני בטוח שהניהול שלו יאפשר לנו להמשיך את התנופה שלנו בעשייה רבה יותר עבור המגדלים כדי לתת להם את המוצרים, השירותים והחידושים המובילים בעולם שהם צריכים כדי לשגשג", אמר רואו. "זאת תקופה מרגשת באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה כשאנו מתקרבים עוד להיות החברה הראשונה שתמסחר חיטה היברידית בקנה מידה גדול בנוסף לתיק מוצרים שכבר עכשיו חזק בזרעי תירס וחמנית".

 

דיוויד הולינרייק, כיום מנהל זרעים אזורי צפון אמריקה, מונה למנהל אסטרטגיית ותיק הזרעים הגלובליים, ויוביל פיתוח ותכנון של אסטרטגיות ארוכות טווח עבור עסקי הזרעים הגלובליים, כולל תמיכה באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה כדי שימשיך לספק יותר מוצרים מובחרים וחדשניים למגדלים.

 

כל המינויים ייכנסו לתוקף ב-15 ביוני, וכל השלושה יהיו כפופים לג‘ף רואו.

 

למידע נוסף על עסקי הזרעים של סינג‘נטה, בקרו בבקשה באתר https://www.syngenta.com/seeds.

 

אודות סינג‘נטה

 

סינג‘נטה Syngenta היא אחת מחברות החקלאות המובילות בעולם. השאיפה שלנו היא לעזור להזין את העולם באופן בטוח תוך שמירה על כדור הארץ. מטרתנו לשפר את הקיימות, האיכות והביטחון של החקלאות באמצעות מדע מהמעלה הראשונה ופתרונות גידולים חדשניים. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות למיליוני חקלאים ברחבי העולם לנצל טוב יותר משאבי חקלאות מוגבלים. עם 28,000 אנשים ביותר מ-90 מדינות אנחנו פועלים כדי לשנות את האופן שבו מגדלים גידולים. באמצעות שותפויות, שיתופי פעולה ותוכנית הגידול הטוב אנחנו מחויבים לשיפור התפוקה של משקים חקלאיים, הצלת אדמות מהגרעה, חיזוק המיגוון הביולוגי והפחת חיים חדשים בקהילות כפריות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.syngenta.com ו-www.goodgrowthplan.com. תעקבו אחרינו בטוויטר בכתובות www.twitter.com/Syngenta ו-www.twitter.com/SyngentaUS.

 

הודעת אזהרה בנוגע למידע צופה פני עתיד

 

מסמך זה עשוי להכיל מידע צופה פני עתיד שניתן לזיהוי על ידי מונחים כגון "צופה", "מתכננת", "חוזה", "מעריכה", "מתכוונת", "לפי התכנון" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד. המידע הזה עשוי להיות כפוף לסיכונים ואי ודאויות שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מהמידע הזה. מבחינת סינג‘נטה, סיכונים ואי ודאויות אלה כוללים סיכונים שקשורים להליכים משפטיים, אישורי רגולציה, פיתוח של מוצרים חדשים, התגברות התחרות, סיכוני אשראי של לקוחות, תנאי כלליים של השוק והכלכלה, ציות ותיקון, זכויות קניין רוחני, היישום של שינויים ארגוניים, ירידת ערך של נכסים בלתי מוחשיים, התחושות של הצרכנים לגבי יבולים ואורגניזמים שעברו שינוי גנטי או כימיקלים שמגנים על יבולים, שינויי אקלים, שינויים בשערי חליפין ו/או מחירי הסחורות, הסדרי הספקה ממקור יחיד, אי ודאות פוליטית, אסונות טבע והפרת בטיחות נתונים או שיבושים אחרים בטכנולוגיית המידע. סינג‘נטה לא מתחייבת לעדכן מידע צופה פני עתיד כדי שישקף תוצאות בפועל, הנחות שהשתנו או גורמים אחרים.

 

אנשי קשר

 

Media Relations Central Line
+41 61 323 23 23
media.relations@syngenta.com
 
External Communications & Campaigns Head EAME
Anna Bakola
+32 (0) 2 642 27 12, +32 (0) 488 43 94 85
anna.bakola@syngenta.com

 

מקור:  Syngenta

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire