בומברדייה משלימה את המכירה של תוכנית המטוסים האזוריים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries

 

בומברדייה משלימה את המכירה של תוכנית המטוסים האזוריים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries

 

כל הסכומים בהודעה לעיתונות זאת הם בדולרים אמריקנים אלא אם מצוין אחרת.

 

מונטריאול, 1 ביוני 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה היום את הסגירה של המכירה שהודיעה עליה בעבר של תוכנית המטוסים סדרה CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries, Ltd (MHI) (TOKYO:7011) תמורת תשלום במזומן של בערך 550 מיליון דולר, בכפוף להתאמות אחרי הסגירה ונטילת חבויות על ידי MHI שקשורות לערבויות אשראי וערך שיורי וסובסידיות חכירה שמסתכמות ב-200 מיליון דולר בערך. לפי ההסכם, זכות ההנאה נטו של החברה בתוכנית האיגוח של המטוסים האזוריים (RASPRO), שמוערכת ב-170 מיליון דולר בערך, הועברה ל-MHI.

 

באמצעות המכירה הזאת, MHI רוכשת את פעילויות התחזוקה, תמיכה, שיפוץ, שיווק ומכירות של מטוסי סדרת CRJ, כולל רשת השירותים והתמיכה הקשורה שנמצאת במונטריאול, קוויבק ובטורונטו, אונטריו, ואת מרכזי השירות שלה שנמצאים בברידג‘פורט, וירג‘יניה המערבית וטוסון, אריזונה, וגם את תעודות הסוג.

 

בומברדייה תמשיך לספק רכיבים וחלפים ותרכיב את 15 מטוסי CRJ הנותרים שבצבר ההזמנות נכון ל-31 במרץ 2020 בשם MHI עד המסירה המלאה של צבר ההזמנות הנוכחי, שצפויה במחצית השנייה של 2020.

 

בומברדייה משאירה חבויות מסוימות המהוות חלק מערבויות האשראי והערך השיורי המסתכמות ב-288 מיליון דולר נכון ל-31 במרץ 2020. הסכום הזה ברובו קבוע ולא נתון לשינויים עתידיים בשווי המטוסים ובעיקר ישולם על ידי בומברדייה בארבע השנים הבאות.

 

אודות בומברדייה

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בומברדייה הוא שם מסחרי של בומברדייה בע"מ.

 

למידע נוסף

Jessica McDonald
Advisor, Media Relations and Public Affairs
Bombardier Inc.
+514 861 9481

 

Patrick Ghoche
Vice President, Corporate Strategy
and Investor Relations
Bombardier Inc.
+514 861 5727

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE