אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בקטאר

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בקטאר

 

סן פרנסיסקו, 2 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף הפעולה שלה עם חברת המס מדוחא MS Partner, שמוסיפה עומק לנוכחות של הארגון בקטאר ומרחיבה את הפלטפורמה הגלובלית שלה.

 

MS Partner הוקמה ב-2018 וכוללת שני שותפים ויותר מעשרה אנשי מקצוע שמתמחים במתן שירותי מס למגוון של לקוחות בינ"ל כולל יחידים וחברות -- פרטיות וציבוריות. היו"ר של MS Partner הוד מעלתו השייח סולטן בין ג‘סים בין מוחמד אל תאני הוא מנהיג עסקי בולט במדינת קטאר.

 

"אנחנו מעריכים את הלקוחות והאנשים שלנו, ושומרים על אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר", אמר המנהל הכללי של המשרד מניקנדן רג‘ן. "עקבנו אחרי הצמיחה של אנדרסן גלובל באזור וגם בעולם, והארגון קבע את אמות המידה להענקת שירות הטוב מסוגו ללקוחות באופן בלתי תלוי ויעיל. אנחנו מצפים לעבודה הקרובה עם חברת שיתוף הפעולה העמיתה שלנו בדוחא, Al-Khalifa Law, וגם עם כל החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל".

 

"מני והצוות שלו מביאים את סוג המומחיות, אחריות ומקצועיות שנחוץ כדי להיות מובילים בשוק שלהם", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "מס הוא ענף מתרחב במזרח התיכון, במיוחד עם חשיבות במיוחד בגיוון של הכלכלה. אנחנו ממשיכים להרחיב את היכולות שלנו באזור הזה כדי שנוכל לשרת את הלקוחות שלנו באופן הטוב ביותר. הצירוף של MS Partner ו-Al-Khalifa Law יוצר פלטפורמה מאוד מרשימה ותחרותית עבור הנוכחות של הארגון שלנו בקטאר".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-172 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire