נטאפ תרכוש את ספוט

 

נטאפ תרכוש את ספוט

 

החברות המשולבות ייצרו הובלה בתשתיות מבוססות יישומים, וימטבו את עלויות החישוב והאחסון בעננים ציבוריים באמצעות הפלטפורמות המובילות שלה

 

סאניווייל, קליפורניה, 3 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

 

NetApp® (NASDAQ: NTAP), המובילה בשרותי נתונים בענן, הודיעה היום על התקשרותה בהסכם סופי לרכישת ספוט, מובילה בניהול חישובים ומיטוב עלויות בעננים ציבוריים, כדי ליצור הובלה בתשתיות מבוססות יישומים.

 

יוזמות של שינוי דיגיטלי האיצו ונשארו העדיפות העסקית הגבוהה ביותר, במיוחד בסביבות של היום, והעננים הציבוריים מציעים את המהירות והגמישות כדי לנווט בנורמלי החדש הזה כשחברות מוצאות דרכים חדשות לעבוד, לבצע אינטראקציות ולעשות עסקים. אבל עננים לא ממוטבים יכולים להיות יקרים ולהאט את השינוי העסקי. כדי לתת מענה לאתגר הזה, תשתית מבוססת יישומים מתרגמת את דפוסי עומסי העבודה של היישום ומפיקה את הרמה הטובה ביותר האפשרית של ביצועים ועלות עבור האחסון והחישוב, והכל נעשה תוך שמירה על הסכם רמת השירות (SLA) והסכם רמת היעד (SLO) החוזיים. ביחד, התשתית מבוססת היישומים של נטאפ וספוט למיטוב רציף, תעזור ללקוחות  לחסוך עד 90 אחוז מעלויות החישוב והאחסון בענן שלהן, שבדרך כלל מהוות 70 אחוז מההוצאה הכוללת על הענן, ותעזור להאיץ את האימוץ של הענן הציבורי.

 

"בעננים הציבוריים של היום, מהירות היא קנה המידה החדש. עם זאת, הבזבוז בעננים הציבוריים שנגרם בגלל משאבים מושבתים והספקת יתר של משאבים הוא בעיה משמעותית וגדלה של הלקוחות שמאטה יותר אימוץ של הענן הציבורי", אמר אנתוני ליי, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, שירותי ענן ציבורי, נטאפ. "השילוב של פלטפורמת האחסון המשותף לבלוקים, קבצים ואובייקטים המובילה של נטאפ עם פלטפורמת החישוב של ספוט יספק פתרון מוביל למיטוב הרציף של עלויות לכל עומסי העבודה, גם אלה שבענן וגם במערכות הוותיקות. לקוחות ממוטבים הם לקוחות מרוצים ולקוחות מרוצים מתקינים יותר בעננים הציבוריים".

 

ספוט מספקת שילוב של כלים לנראות ואוטומציה, שיוצרים מיטוב רציף של עומסי עבודה בפלטפורמה אחת תוך שמירה על SLA ו-SLO. זה משחרר את צוותי ה-DevOps, CloudOps ו-FinOps מהנטל והמורכבות של ניהול, מדרוג, כוונון ומיטוב משאבי ענן כך שהם יכולים להתמקד בחידושים עסקיים במסגרת בקרה תקציבית מתקבלת על הדעת.

 

"ספוט הוקמה עם חזון לחולל מהפכה באופן שבו חברות צורכות שירותי תשתיות ענן, תוך שימוש באנליטיקה ואוטומציה כדי לספק את התשתיות הכי אמינות, עם הביצועים הכי טובים והכי משתלמות לכל עומס עבודה בכל ענן", אמר עמירם שחר, מייסד ומנכ"ל, ספוט. "אנחנו מצפים להצטרף למשפחת נטאפ ולבנות ביחד את העתיד של התשתית מבוססת היישומים ולעזור ללקוחות להתקין יותר עומסי עבודה בענן".

 

ביחד, נטאפ וספוט ייצרו תשתית מבוססת יישומים כדי לאפשר ללקוחות להתקין יותר יישומים בעננים ציבוריים מהר יותר באמצעות פלטפורמת "כשירות" של ספוט למיטוב רציף של החישוב והאחסון עבור קוני מחשוב מסורתי עם יישומים ארגוניים, עומסי עבודה בענן ואגמי נתונים.

 

העסקה צפויה להיסגר במחצית הראשונה של שנת הכספים של נטאפ וכפופה לקבלת אישורים רגולטוריים מסוימים ולמילוי של תנאי סגירה מקובלים אחרים.

 

משאבים נוספים

 

אודות ספוט

 

ספוט, לשעבר ספוטינסט, היא ספקית מובילה של תוכנה שמעצימה צוותי CloudOps להפיק את המכסימום מהענן שלהם. תיק המוצרים שלה עוזר לחברות לבצע מיטוב ואוטומציה של השימוש שלהן בענן כדי למקסם את הערך והזמינות של תשתית הענן שלהן תוך צמצום של הבזבוז. באמצעות שימוש בראות ותובנות לפעולה, ספוט משפרת את היעילות באופן רציף ואוטומטי בזמן אמת. לספוט, שהוקמה על ידי עמירם שחר ולירן פולק ב-2015, יש כעת יותר מ-180 עובדים במשרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, וושינגטון הבירה, תל אביב ולונדון.

 

אודות נטאפ

 

נטאפ היא המובילה בשירותי נתונים בענן, שמאפשרת לארגונים גלובליים לשנות את העולם שלהם באמצעות נתונים. יחד עם השותפים שלנו, אנחנו היחידים שיכולים לעזור לכם לבנות את מארג הנתונים הייחודי שלכם. פשטו את הענן המרובה ההיברידי ותספקו באופן מאובטח את הנתונים, השירותים והיישומים הנכונים לאנשים הנכונים בזמן הנכון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.netapp.com.

 

הצהרת "מקלט בטוח" לפי החוק האמריקני Private Securities Litigation Reform Act של 1995

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995. מידע זה כולל אך לא רק אמירות לגבי היתרונות הצפויים של העסקה, העיתוי החזוי של העסקה, תיאורים של האסטרטגיה העתידית של נטאפ וההשפעה שלה על לקוחות ושותפים. התוצאות בפועל, כולל בנוגע ליעדים הפיננסיים והסיכויים העסקיים של נטאפ, יכולים להיות שונים באופן מהותי בגלל מספר גורמים, כולל אך לא רק: הסגירה של העסקה המוצעת, כולל קבלת אישור רגולטורי אמריקני מקובל; התגובה לרכישה מצד הלקוחות, העובדים והשותפים האסטרטגיים והעסקיים של שתי החברות; היכולת לשמור על עובדים חשובים של ספוט ונטאפ; והיכולת של נטאפ לממש את היעדים האסטרטגיים והתפעולים הרחבים יותר שלה. גורמים אלה וגורמים אחרים שחשיבותם שווה מתוארים בדוחות ומסמכים שאנו מגישים מעת לעת לרשות האמריקנית לניירות ערך, כולל הגורמים המתוארים בחלק שכותרתו "גורמי סיכון" בדוחות האחרונים שהגשנו על גבי טופס 10-Q ו-10-K. אנו מתנערים מכל התחייבות לעדכן מידע הכלול בהודעה לעיתונות זאת בין אם כתוצאה של מידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבות אחרות.

 

NETAPP, הלוגו NETAPP וסימנים הרשומים בכתובת http://www.netapp.com/TM הם סימני מסחר של NetApp, Inc.. שמות אחרים של מוצרים וחברות עשויים להיות שמות מסחר של בעליהם בהתאמה.

 

אנשי קשר

 

NetApp Press Contact:
Amelia Vierra
NetApp
408.822.6403
ng-uspr@netapp.com

NetApp Investor Contact:
Lance Berger
NetApp
408.822.6628
Lance.berger@netapp.com

Spot Press Contact:
spot@burlington.cc

 

מקור: NetApp, Inc.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire