התפקיד של פול בראונינג מתרחב למנהל אזורי ראשי של האמריקות ומנהל אזורי ראשי משותף של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-MHPS

 

התפקיד של פול בראונינג מתרחב למנהל אזורי ראשי של האמריקות ומנהל אזורי ראשי משותף של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-MHPS

 

יוביל את המשימה לאפשר ללקוחות לסלק פחמן מרשתות החשמל ולקדם את השגשוג של בני האדם

 

יוקוהמה, יפן, 3 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

 

פול פ. בראונינג, הנשיא והמנהל הכללי של Mitsubishi Hitachi Power Systems Americas, Inc., מונה ב-1 באפריל 2020 לתפקיד מורחב של מנהל אזורי ראשי של האמריקות ומנהל אזורי ראשי משותף של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. כמנכ"ל של האמריקות, בראונינג מנהל שני עסקים גלובליים שהמטות שלהם בארצות הברית ושלושה עסקים אזוריים באמריקה הצפונית והדרומית. כמנהל אזורי ראשי משותף, הוא עובד עם מנהלים ראשיים וצוותי ההנהלה שלהם כדי לתאם תכנון אסטרטגי, ניהול מותגים ותכנון ארוך טווח אחר באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ובעולם.

בניהולו של בראונינג, MHPS Americas התרחבה לאמריקה המרכזית והלטינית, ומיצבה את החברה כמתחרה מובילה בשוק האנרגיה של אמריקה הלטינית. בראונינג גם הוביל את הרחבת השוק לפיתוח פרויקטים של חשמל מאנרגיה מתחדשת, אגירת אנרגיה ומוצרי ושירותי בינה מלאכותית.

 

קן קאוואי, הנשיא והמנהל הכללי של MHPS, אמר: "בנוסף לניהול מיומן והגדלה מצוינת של השוק ב-MHPS Americas, בראונינג מביא ניסיון ניהולי גלובלי נרחב בייצור חשמל מבוזר וריכוזי, וגם בפעילויות עיבוד ושינוע וזיקוק ושיווק של נפט וגז בצפון אמריקה. אנחנו מצפים לתרומות שיתרום בתפקידים הנוספים החדשים שלו באמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה".

 

בראונינג אמר: "תעשיית החשמל עוברת שינוי מהיר. אף חברה אחרת לא ממוצבת באופן רחב כמו MHPS לשרת את המגה מגמות של סילוק פחמן וקידום השגשוג של בני אדם באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. יחד עם ההנהלה המקומית שלנו והלקוחות שלנו, ניצור שינוי אנרגטי".

 

לפני שהצטרף ל-MHPS Americas, בראונינג שימש כנשיא ומנהל כללי של Irving Oil Company Limited, שהיא הבעלים והמפעילה של בית הזיקוק לנפט והמסוף ליבוא נפט גולמי הגדולים ביותר בקנדה ושותפה במיזם המשותף של המסוף היחיד בקנדה ליבוא גז טבעי נוזלי.

 

לפני שהצטרף ל-Irving Oil, בראונינג היה נשיא ומנהל כללי של חטיבת המוצרים התרמיים של GE Power & Water בסקנקטדי, ניו יורק, שבה הוא והצוות שלו פיתחו מוצרים חדשים לתעשיית ייצור החשמל, ומכרו וביצעו פרויקטים של ייצור חשמל בקנה מידה של חברות שירותים ציבוריים ברחבי העולם.

 

מוקדם יותר בקריירה שלו, בראונינג עבד ב-Caterpillar Corporation במגוון של תפקידי ניהול, כולל מנהל כללי של Caterpillar Motoren בקיל, גרמניה, סגן נשיא למוצרי מכונות טורבו של Solar Turbines בסן דייגו, קליפורניה ומנהל כללי של מפעל ייצור בטיחואנה, מכסיקו. הוא החל את הקריירה שלו ב-GE Corporate Research and Development בניסקאיונה, ניו יורק.

 

לבראונינג יש תואר ראשון במדעים בהנדסת מטלורגיה ומדע החומרים מאוניברסיטת קרנגי מלון ותואר שני במדעים בהנדסת חומרים מהמכון הפוליטכני רנסלר. הוא היה חבר במועצות המנהלים של eSolar ו-Fuel Cell Energy.

 

אודות Mitsubishi Hitachi Power Systems, Ltd.

 

Mitsubishi Hitachi Power Systems, Ltd. (MHPS), שהמטה שלה ביוקוהמה, יפן, היא מיזם משותף שהוקם ב-2014 על ידי Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. ו-Hitachi, Ltd. ומשלב את הפעילויות שלהן במערכות ייצור חשמל תרמיות ועסקים קשורים אחרים. MHPS מדורגת כיום בין הספקים המובילים בעולם של ציוד ושירותים לשוק ייצור החשמל, עם גיבוי של הון בסך 100 מיליארד ין ובערך 20,000 עובדים ברחבי העולם. המוצרים של החברה כוללים תחנות כוח GTCC (טורבינות גז עם מחזור משולב) ו-IGCC (מחזור משולב של גזיפיקציה משולבת של פחם), תחנות כוח (קיטור) מופעלות גז/ פחם/ נפט, דוודים, גנרטורים, טורבינות גז וקיטור, תחנות כוח גיאותרמיות, AQCS (מערכות לבקרת איכות האוויר), ציוד היקפי לתחנות כוח ותאי דלק של תחמוצת מוצקה (SOFC). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת https://www.mhps.com.

 

תעקבו אחרינו בכתובת https://twitter.com/MHPS_Global או http://www.linkedin.com/showcase/mhps

 

אנשי קשר

Naoya Kanamura
Deputy Manager
Corporate Communications Group
Mitsubishi Hitachi Power Systems, Ltd.
Mobile: +81-(0)80-9592-0069
E-mail: naoya_kanamura@mhps.com

 

מקור: Mitsubishi Hitachi Power Systems Americas, Inc.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52229778/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire