אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה ראשון בצ'אד

 

אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה ראשון בצ‘אד

 

 

סן פרנסיסקו, 10 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם Kreich Avocats, חברת עורכי דין עצמאית שמספקת את מלוא השירותים בצ‘אד, וזאת הופעת הבכורה של הארגון במדינה בהמשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה באפריקה.

 

המנהל הכללי של המשרד עבדלכרים קריש הקים את החברה שנמצאת בנג‘מנה ב-2015, המציעה מומחיות משפטית ללקוחות בצ‘אד ובתת האזור של הקהילה הכלכלית של מדינות מרכז אפריקה (CEMAC). הצוות של 10 אנשי מקצוע מייצג חברות מקומיות, מוסדות ממשלתיים וכמה חברות בת של חברות רב לאומיות בענפים כמו בנקאות ופיננסים, תקשורת, מדיה, אנרגיה, שירותי בריאות, תרופות ותעופה.

 

"כשהקמנו את החברה הזאת, קבענו כיעד להיות חברת עורכי הדין הכי מבוקשת והכי אמינה בצ‘אד", אמר עבדלכרים. "שיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להרחיב את היצע השירותים שלנו מעבר לצ‘אד ואזור CEMAC תוך שאנו שומרים עדיין על הערכים והחזון שלנו לספק שירות הטוב מסוגו ללקוחות באופן חלק. אנחנו מצפים לעבודה עם החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל במדינות השכנות שלנו - ניגריה, ניז‘ר וקמרון - וגם בכל העולם".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "אפריקה ממשיכה לשמש כשוק חשוב לעסקים גלובליים, ולארגון שלנו יש תוכניות שאפתניות להמשיך במאמצי ההתרחבות שלנו ביבשת. עבדלכרים והצוות שלו מפגינים את המחויבות שלהם לאי תלות ולהט לאחריות וחותרים לחולל שינוי בצ‘אד על ידי קביעת אמות המידה לעוסקים במשפטים. התוספת של Kreich Avocats היא עוד אבן יסוד של הפלטפורמה שלנו באפריקה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire