אנדרסן גלובל נכנסת לאסוואטיני; מרחיבה את הנוכחות באפריקה

 

אנדרסן גלובל נכנסת לאסוואטיני; מרחיבה את הנוכחות באפריקה

 

 

 

סן פרנסיסקו, 11 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה באפריקה הדרומית באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Robinson Bertram, אחת מחברות עורכי הדין הכי ותיקות וגדולות באסוואטיני, ומוסיפה עומק לפלטפורמה הגלובלית שלה באזור.

 

החברה ממבאבנה, שבראשה עומד השותף המנהל זוולתו דזמונד ג‘לה, הוקמה בסוף המאה ה-19 וגדלה והיום היא כוללת יותר מ-30 אנשי מקצוע. Robinson Bertram מספקת מערך של שירותים משפטיים ללקוחות במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי כולל דיני תאגידים ומסחר, נדלן, ליטיגציה ופתרון מחלוקות, עבודה והעסקה וסביבה.

 

"היעד שלנו הוא להיות חברת עורכי הדין המובילה שמספקת שירותים משפטיים יעילים ומקיפים המבוססים על יושרה ושקיפות", אמר זוולתו. "אנחנו גם פועלים לבניית פרקטיקת המיסים שלנו ושיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו לשמור על היתרון התחרותי בשוק שלנו ולספק ללקוחות שלנו גישה משולבת באופן חלק ללא קשר לגבולות".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן, הוסיף: "Robinson Bertram מוסיפה עוד מימד לאסטרטגיית אפריקה שלנו ומחזקת את היכולת שלנו לספק שירותים הטובים מסוגם ללקוחות שלנו באפריקה וגם בכל העולם. זוולתו והצוות שלו קובעים את אמות המידה לשירותים משפטיים בשוק שלהם ומציגים מחויבות לאחריות ואי תלות. שיתוף הפעולה הזה הוא אבן יסוד חשובה נוספת בהמשיכנו לבנות פרקטיקה משפטית ומיסים דומיננטית ביבשת".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire