אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים

 

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים

 

 

 

סן פרנסיסקו, 2 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

 

BDO Tax LLC שהוקמה בשנת 2000 מנוהלת על ידי השותף המנהל גבי הרננדז ונתמכת על ידי יותר מ-140 אנשי מקצוע. היא מספקת מערך של שירותי ייעוץ מס וייעוץ עסקי ליותר מ-3,000 לקוחות, כולל תמחור העברות, שירותים ללקוחות פרטיים, ייעוץ לגבי עסקאות, חוזי קבלנות ממשלתיים, שירותי ראיית חשבון וציות מס עם מיקוד ספציפי בייעוץ לגבי מיסים בינ"ל ומיסים על הון נכנס.

 

"כמי שהיה בעבר איש מקצוע בארתור אנדרסן, אני מבין את החשיבות וההשפעה של עבודה עם אנשים שחושבים כמוני ושותפים לאותם ערכים ומחויבות ללקוחות שלהם", אמר גבי. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מחזק את היכולת שלנו לספק כיסוי יעיל בכל העולם ולספק תחום שירותים יותר מקיף".

 

"גבי בנה את אחת מהפרקטיקות הכי חזקות באזור ויספק כיסוי אזורי רחב וסינרגטי כשאנו מרחיבים את הנוכחות שלנו בקריביים", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן . "גבי והצוות שלו מדגימים את המחויבות שלנו לאחריות, אי תלות ושקיפות, ואני בטוח שאנחנו יכולים לעבוד ביחד כדי להגדיל את הפלטפורמה והיכולות הגלובליים של הארגון שלנו באזור הזה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-177  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

ליצירת קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire