שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה

 

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה

 

תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

 

 

וושינגטון, 7 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 

H.R. 2, חוק נעים קדימה, עבר בבית הנבחרים של ארה"ב, עם סעיפים רבים שמקדמים את תעשיית ההייפרלופ בקצב מהיר בארצות ברית.

 

"אנחנו משבחים את התומכים בהייפרלופ משתי המפלגות על עמדתם הנוטה לעתיד לגבי טכנולוגיות מתקדמות, כולל כמה סעיפים חדשניים שיתמכו במגזר התחבורה של אמריקה במאה ה-21 ואחריה", אמר סר ריצ‘רד ברנסון, מייסד קבוצת וירג‘ין.

 

הכרה מסוג זה בהייפרלופ מצד ממשלת ארה"ב היא הראשונה מסוגה, וזאת עוד הוכחה שארה"ב מתכוונת להיות המובילה בתעשייה הזאת. ההוראה הזאת לא רק מכירה בהייפרלופ בחוק האמריקני, היא גם מורה למועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT) לפרסם הנחיות תוך שישה חודשים למסגרת רגולטורית ברורה להתקנה הבטוחה של מערכת הייפרלופ.

 

"ההכללה של תחבורת הייפרלופ בחוק הזה היא היסטורית ומבססת שוב את ארה"ב כמובילה בחדשנות, ונותנת לנו הזדמנות לא רק לבנות מחדש אלא גם להתפתח באמצעות טכנולוגיות טרנספורמטיביות וחדשניות", אמר ג‘יי וולדר, מנכ"ל Virgin Hyperloop One.

 

בחלק ההרשאה מחדש של התחבורה הקרקעית של H.R. 2 כלולה הקודיפיקציה של המועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT), שתבטיח שלמערכות תחבורה חדשות ומתפתחות - כמו הייפרלופ - יהיה מקום אחד לפנות אליו במשרד התחבורה הפדרלי של ארה"ב. Virgin Hyperloop עובדת באופן קרוב עם מועצת NETT בשנה וחצי האחרונות כדי לקדם את הטכנולוגיה שלה ולהבטיח שתוכל להתקין הייפרלופ באופן בטוח ומהר.

כשהוכרז על מועצת NETT סר ריצ‘רד הוסיף: "ברצוני להודות לשרה צ‘או על המנהיגות שלה בהקמת המועצה החושבת על העתיד הזאת במשרד התחבורה.Virgin Hyperloop One להוטה להמשיך לעבוד עם השרה והצוות שלה... ברור שהיא רוצה להיות בחזית החקירה של טכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את התחבורה בארצות הברית".

תמיכה דו מפלגתית מחברי קונגרס והמימשל היא קריטית בהתפתחות העתידית של תעשיית ההייפרלופ. ההכללה של סעיף ההייפרלופ מראה תמיכה מצד היו"ר פיטר דפזיו (דמוקרט מאורגון), אבל גם מצד חברי קונגרס משתי המפלגות.

 

"הקודיפיקציה של הצו של [השרה] צ‘אוס שיצר את מועצת NETT והסעיף שמעודד את הפיתוח של ההייפרלופ מאפשר הצצה על [….] חדשנות ושיתוף פעולה בין המגזר הציבורי והפרטי", אמר חבר הקונגרס ריק קרופורד (רפובליקני מארקנסו) בישיבה של ועדת התחבורה והתשתיות של בית הנבחרים של ארה"ב.

 

אודות Virgin Hyperloop

Virgin Hyperloop היא החברה הראשונה בעולם שניסתה בהצלחה את טכנולוגיית ההייפרלופ שלה בקנה מידה גדול, והשיקה את אמצעי תחבורת ההמונים החדש הראשון מזה יותר ממאה שנים. החברה הפעילה בהצלחה רכב הייפרלופ בקנה מידה מלא באמצעות הנעה חשמלית וריחוף אלקטרומגנטי בתנאים של כמעט ריק, ומימשה אמצעי תחבורה חדש מיסודו שהוא יותר מהיר, בטוח, זול ובר קיימא מאשר האמצעים הקיימים. החברה פועלת עכשיו עם ממשלות, שותפים וממציאים ברחבי העולם כדי להפוך את ההייפרלופ למציאות תוך שנים, לא עשורים. יש לה כעת פרויקטים בביצוע בארה"ב, הודו והמזרח התיכון. מידע נוסף על הטכנולוגיה, החזון והפרויקטים המתבצעים של Virgin Hyperloop כאן.

קשרי מדיה

Virgin Hyperloop
Ryan Kelly
Vice President of Marketing and Communications
press@virginhyperloop.com
+1 (610) 442-1896

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE