אנדרסן גלובל נכנסת לטרינידד וטובגו

 

אנדרסן גלובל נכנסת לטרינידד וטובגו

 

סן פרנסיסקו, 14 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות שלה בקריביים על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המס עם מלוא השירותים Robley Baynes, וזאת הופעת בכורה של הארגון בטרינידד וטובגו.

 

החברה שהוקמה ב-2018 מספקת היקף מלא של שירותים כולל מיסים וייעוץ, פיננסים, תאגידים וניהול. החברה הדינמית והחדשנית שבראשה עומדים השותפים קנדל רובלי ומיכאיל באיינס עוזרת ללקוחות עם פתרונות מוסיפי ערך המתמקדים בשיפור עסקי וצמיחה, תוך ניצול המשאבים והניסיון שלה במגוון רחב של התקשרויות עם לקוחות.

 

"אנחנו שואפים כל הזמן לספק פתרונות הטובים מסוגם שמתמקדים בלקוחות עם צוות של מקצוענים ברמה גבוהה", אמרו קנדל ומיכאיל. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להגדיל את היכולת והנוכחות הגלובלית שלנו, ולהביא הזדמנויות לשירות יותר רחב ויותר חלק בכל העולם".

 

"אנחנו שמחים לעבוד עם קנדל ומיכאיל והצוות שלהם בטרינידד וטובגו. שיתוף הפעולה עם Robley Baynes יחזק את היכולת שלנו לשרת לקוחות ברמה הכי גבוהה כי הם שותפים לאותו חזון ומראים בעקביות את המחויבות שלהם לאחריות, שקיפות ואי תלות", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "חשוב לנו שיהיו לנו יכולות מיסים וחשבונאות באזור הזה, והחברה היא אבן פינה בהתרחבות שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-179  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

 

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire