ספוטיפיי משיקה ברוסיה וב-12 שווקים אירופים נוספים

 

 

ספוטיפיי משיקה ברוסיה וב-12 שווקים אירופים נוספים

 

שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם זמין עכשיו לעוד 250 מיליון איש באירופה כשספוטיפיי מתרחבת ל-92 שווקים ברחבי העולם

 

ספוטיפיי זמין בחינם, ומציע גילוי מוסיקה מותאם אישית ללא מתחרים

 

מוסקבה, 14 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

ספוטיפיי (NYSE: SPOT) השיקה היום את השירות שלה ב-13 שווקים חדשים באירופה כולל רוסיה, אחד מ-20 שוקי ההזרמה הגדולים ביותר בעולם. ספוטיפיי, שהוא כבר עכשיו שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם, מגיע עכשיו עם ההתרחבות של היום למספר כולל של 92 שווקים בכל העולם.

 

13 השווקים החדשים של ספוטיפיי הם: אלבניה, בלרוס, בוסניה והרצגובינה, קרואטיה, קזחסטן, קוסובו, מולדובה, מונטנגרו, מקדוניה הצפונית, רוסיה, סרביה, סלובניה ואוקראינה.

 

כפלטפורמה המובילה שמאפשרת גילוי מוסיקה ביותר סוגים של מכשירים מכל שירות אחר, ההתרחבות של ספוטיפיי באירופה מגיעה כשצרכנים באזור מאמצים את ההזרמה. לפי הפדרציה הבינ"ל של התעשייה הפונוגרפית (IFPI), רוסיה היא שוק ההזרמות ה-17 בגודלו בעולם ובדרך להיות  שוק ההזרמות ה-10 בגודלו עד 2030. יותר מ-87 אחוז מהחובבים ברוסיה ניגשים עכשיו למוסיקה באמצעות הזרמה, לעומת אימוץ של 61 אחוז בעולם, ואימוץ של 68 אחוז בארה"ב, לפי הפדרציה. החל מהיום, ספוטיפיי מציעה את שירות החינם ואת שירות הפרימיום שלה בכל אחד מ-13 השווקים החדשים שלה.

 

"ההשקה היום פותחת את הדלת לקרוב ל-250 מיליון חובבים להתחיל לגלות מוסיקה חדשה מרחבי עולם בספוטיפיי, ולאמנים באזור להגיע לקהל החובבים הגלובלי היותר ויותר מחובר", אמר גוסטב גילנהמר, סגן הנשיא של ספוטיפיי להגדלת שווקים ומנויים. "ההשקה ב-13 השווקים האלה היא רגע חשוב במסע של ספוטיפיי, במיוחד כשאנו מקבלים ברכה חובבים ואמנים בשוקי מוסיקה צומחים כמו רוסיה, שבה מאמצים את ההזרמה באופן נרחב ואנו רואים שם הזדמנות גדולה לספוטיפיי".

 

כחלק מההתרחבות של ספוטיפיי שנמסר עליה היום, היא הציגה 200 רשימות השמעה חדשות שכוללות אמנים מהאזור שזמינות לחובבים בכל העולם. כדי להדגיש את התרבות המוסיקלית העשירה של רוסיה, לדוגמה, ספוטיפיי הוסיפה כמעט 100 רשימות השמעה, כולל רשימות השמעה שנאצרו על ידי עורכים כמו Hip-Hop Cannon ו-New Music Friday Russia, ורשימות השמעה “This Is” שמציגות אמנים רוסיים פופולריים. רשימות השמעה מותאמות אישית של ספוטיפיי כמו Release Radar, Daily Mix ו-Discover Weekly, שמקור המידע שלהן הוא הרגלי האזנה של חובבים פרטניים, זמינות אף הן עכשיו ברוסיה.

 

היישום של ספוטיפיי זמין להורדה בחינם או עם שדרוג לספוטיפיי פרימיום, כולל תוכניות הפרימיום Individual, Family, Student (שווקים נבחרים) ו-Duo Premium. כדי להנות ממוסיקה כפי שאתם רוצים אותה, הורידו את היישום של ספוטיפיי היום דרך חנות היישומים של אנדרואיד או iOS על ידי גישה לכתובת www.spotify.com/free.

 

לתמונות נוספות תלחצו כאן.

 

אודות Spotify Technology S.A.

 

ספוטיפיי שינתה את ההאזנה למוסיקה לעד כשהתחלנו לפעול ב-2008. המשימה שלנו היא לשחרר את הפוטנציאל של היצירתיות האנושית על ידי מתן הזדמנות למיליון אמנים יוצרים להתפרנס מהאמנות שלהם ולמיליארד חובבים את ההזדמנות להנות מהאמנים האלה ולקבל מהם השראה. כל מה שאנחנו עושים נובע מהאהבה שלנו למוסיקה ופודקסטים.

 

גלו, נהלו ושתפו יותר מ-50 מיליון רצועות, כולל יותר ממיליון כותרי פודקסטים, בחינם, או שדרגו לספוטיפיי פרימיום כדי לגשת לתכונות מוסיקה בלעדיות כולל איכות קול משופרת וחוויית האזנה לפי דרישה, לא מקוונת וללא פרסומות.

 

כיום אנחנו שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם עם קהילה של יותר מ-286 מיליון משתמשים, כולל 130 מיליון מנויי ספוטיפיי פרימיום, ו-92 שווקים.

 

אנחנו משתמשים באתרים שלנו Investors ו-For the Record וגם במדיה חברתית אחרת שרשומה בלשונית “Resources – Social Media” באתר שלנו Investors כדי לגלות מידע מהותי על החברה. לעוד מידע או תמונות או כדי ליצור קשר עם צוות העיתונות, בקרו בבקשה באתר https://newsroom.spotify.com/.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200714005912/en/

 

אנשי קשר

Dustee Jenkins
press@spotify.com

 

מקור: Spotify Technology S.A.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire