ביוונטוס מבצעת השקעת מניות של 15 מיליון דולר בקרטיהיל עם מבנה אופציות מוסכם לרכוש את החברה אחרי השגת אבני דרך

 

 

ביוונטוס מבצעת השקעת מניות של 15 מיליון דולר בקרטיהיל עם מבנה אופציות מוסכם לרכוש את החברה אחרי השגת אבני דרך

 

 

כפר סבא, ישראל ודרהם, קרוליינה הצפונית, 16 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

CartiHeal, המפתחת של השתל הקנייני Agili™-C לטיפול בפצעים במשטח המפרקי במפרקים שעברו טראומה ושיגרון ניווני, הבטיחה השקעת מניות נוספת של 15 מיליון דולר מ-Bioventus, מובילה גלובלית באורתוביולוגיה. ההשקעה באה לאחר שלאחרונה הושלמה ההרשמה והתקבלו התוצאות של ניתוח הביניים ממחקר הפטור למכשיר ניסויי (IDE) הפיבוטלי הרב לאומי של קרטיהיל. קרטיהיל תוכל להבטיח עוד 5 מיליון דולר מביוונטוס, אם יהיה צורך, להשלמת ניסוי ה-IDE.

 

סבב המימון החדש הזה צפוי לאפשר לקרטיהיל להשלים את כל המעקב אחרי החולים במחקר ולהגיש בקשה ראשונה לאישור קדם שיווק (PMA) ל-FDA. ביוונטוס ביצעה השקעה ראשונה של 2.5 מיליון דולר במחקר ה-IDE של Agili-C בינואר 2018, כחלק מסבב מימון קודם.

 

ביוונטוס וקרטיהיל הסכימו על מבנה אופציות שבו ביוונטוס תרכוש את החברה זמן קצר אחרי ש-FDA תאשר את השתל Agili-C. התנאים של מבנה האופציות לא נמסרו.

 

"אנחנו מרוצים שביוונטוס ממשיכה למצוא ערך בשתל Agili-C ומבצעת השקעה גדולה יותר כדי לתמוך בהשלמת מחקר ה-IDE", אמר ניר אלטשולר, מייסד ומנכ"ל קרטיהיל. "אנחנו מצפים לעבודה שלפנינו ולהצלחה בבקשה לאישור PMA".

 

"ההרשמה והתוצאות המוצלחות בניתוח הביניים של המחקר הפיבוטלי של קרטיהיל בשתל Agili-C הן אבן דרך חשובה", אמר קן רילי, מנכ"ל, ביוונטוס. "זאת עדות לחוזק של תוכנית הפיתוח המתמשכת שלה וחשוב יותר, לעתיד הפוטנציאלי של הטכנולוגיה של Agili-C במתן מענה לצורך גדול שלא נענה אצל חולים עם פצעים במשטח המפרקי. ההשקעה הזאת מדגישה את האמון שלנו בטכנולוגיה החדשנית ואנחנו מצפים לעבודה עם הצוות בקרטיהיל בשנים הבאות".

 

קרדיט סוויס משמשת כיועצת הפיננסית של קרטיהיל.

 

אודות קרטיהיל

 

קרטיהיל, חברת מכשירים רפואיים פרטית עם מטה בישראל, מפתחת שתלים קנייניים לטיפול בפגמים בסחוס וברקמת סחוס העצם במפרקים שעברו טראומה ושיגרון ניווני.

 

אודות מחקר ה-IDE הפיבוטלי הרב לאומי בשתל Agili-C

 

המטרה של הניסוי היא להראות את העליונות של השתל Agili-C על פני תקן הטיפול הכירורגי (מיקרו שבר והטריה) בטיפול בפגמים בסחוס או ברקמת סחוס העצם, בברכיים עם שיגרון ניווני ובברכיים ללא שינויים ניווניים. הוא כולל יותר מ-250 חולים במרכזים בארה"ב, אירופה וישראל.

 

ביוונטוס היא חברת אורתוביולוגיה שמספקת מוצרים משתלמים שהוכחו מבחינה קלינית שעוזרים לאנשים להתרפא במהירות ובאופן בטוח. המשימה שלה היא לגרום לשינוי על ידי עזרה לחולים להמשיך בחיים פעילים וליהנות מהם. המוצרים האורתוביולוגיים של ביוונטוס כוללים מוצרים לשיגרון ניווני, וריפוי עצמות כירורגי ולא כירורגי. ביוונטוס, המבוססת על מחויבות לתקני איכות גבוהים, רפואה נסמכת ראיות והתנהגות אתית חזקה, היא השותפה שרופאים בכל העולם יכולים לסמוך עליה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.bioventus.com, ותעקבו אחרי החברה:  LinkedIn, Twitter

 

ביוונטוס, הלוגו של ביוונטוס הם סימני מסחר רשומים של Bioventus LLC.

 

אנשי קשר

 

For CartiHeal Contact: info@cartiheal.com

For Bioventus Contact: Thomas Hill, 919-474-6715, thomashill@bioventusglobal.com

 

מקור: Bioventus

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire