אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בקריביים עם נוכחות נוספת בטרינידד וטובגו

 

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בקריביים עם נוכחות נוספת בטרינידד וטובגו

 

 

סן פרנסיסקו, 16 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מורחבת בטרינידד וטובגו עם חברת שיתוף הפעולה Johnson, Camacho & Singh, ומוסיפה עומק לפלטפורמה של ארגון בהאיצה את מאמצי ההתרחבות שלה באזור הקריביים.

 

חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים הזאת שנמצאת בפורט אוף ספיין, טרינידד, ידועה מאוד באזור, עם שלושה עשר עורכי דין שמכסים דיני תאגידים ומסחר, ליטיגציה מסחרית, פיתוח והעברת בעלות של נכסים, נפט וגז, מיזוגים ורכישות, חדלות פירעון ובנקאות ופיננסים. בנוסף, החברה מדורגת קבוצה 2 בדיני עסקים כלליים בטרינידד וטובגו, הדירוג הגלובלי של Chambers & Partners.

 

השותפים של Johnson, Camacho & Singh חושבים ששיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל הוא אבן הדרך באה של החברה כי היא תאפשר לנו להתרחב מעבר לשוק האזורי ולספק ללקוחות שלנו את המשאבים של חברה גלובלית. השותף הבכיר סטיבן סינג הוסיף: "מומחיות ומקצועיות הן תכונות חשובות עבור החברה, אבל שקיפות ואמינות הן אלה שהניחו את הבסיס להצלחה של החברה שלנו בכך שהן מבטיחות שהלקוחות שלנו מקבלים פתרונות הטובים מסוגם".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן הוסיף: ההוספה של Johnson, Camacho & Singh מרחיבה את היכולות שלנו בקריביים בהמשיכנו להתרחב בשוק הקריטי הזה. הצוות של Johnson, Camacho & Singh שותף למחויבות של הארגון שלנו לאי תלות ומפגין את אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר כשהוא מטפל בענייני הלקוחות, וזה יאפשר לנו להמשיך לספק את שירותי המיסים והשירותים המשפטיים באיכות הגבוהה ביותר באופן חלק".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-180  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire