הליברטון יוצרת הסכם אסטרטגי עם מיקרוסופט ואקסנצ'ור כדי לקדם יכולות דיגיטליות

 

הליברטון יוצרת הסכם אסטרטגי עם מיקרוסופט ואקסנצ‘ור כדי לקדם יכולות דיגיטליות

 

 

יוסטון, 17 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Halliburton (NYSE: HAL), Microsoft Corp. (Nasdaq: MSFT) ו-Accenture (NYSE: ACN) הודיעו היום שהן התקשרו בהסכם אסטרטגי לחמש שנים כדי לקדם את היכולות הדיגיטליות של הליברטון ב-Microsoft Azure.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200717005090/en/

 

לפי ההסכם, הליברטון תשלים את המעבר שלה לפלטפורמות דיגיטליות מבוססות ענן ותחזק את המוצרים שלה ללקוחות על ידי:

 

"ההסכם האסטרטגי עם מיקרוסופט ואקסנצ‘ור הוא צעד חשוב באימוץ שלנו של טכנולוגיות ויישומים חדשים כדי לשפר את היכולות הדיגיטליות שלנו, להפיק יותר גמישות עסקית ולהפחית את ההוצאות ההוניות", אמר ג‘ף מילר, יו"ר, נשיא ומנכ"ל הליברטון. "אנחנו נרגשים מהתועלת שהלקוחות והעובדים שלנו יפיקו באמצעות ההסכם הזה, וההזדמנות לנצל יותר את גישת הארכיטקטורה הפתוחה שלנו להספקת תוכנה".

 

"המעבר לענן מאפשר לחברות ליצור מוצרים ללקוחות שמעצבים את השוק ולהביא תוצאות עסקיות מוחשיות", אמר ג‘דסון אלטהוף, סגן נשיא ביצועי, העסקים המסחריים הכלל עולמיים של מיקרוסופט. "באמצעות הברית הזאת עם הליברטון ואקסנצ‘ור נשתמש בכוח של הענן כדי לשחרר יכולות דיגיטליות שיביאו תועלת להליברטון וללקוחות שלה".

 

ההסכם גם מאפשר את ההעברה של כל מרכזי הנתונים הפיזיים של הליברטון ל-Azure, שמספק שירותי ענן ברמה ארגונית בקנה מידה גלובלי ומציע יתרונות של קיימות. אקסנצ‘ור תעבוד באופן קרוב עם מיקרוסופט, ביחד עם המיזם המשותף שלהן Avanade, כדי לעזור להעביר את היכולות הדיגיטליות והיישומים הקריטיים של הליברטון ל-Azure. אקסנצ‘ור תשתמש במסגרת ההעברה לענן המקיפה שלה, שמפגישה יכולות תעשייתיות עם כלים, שיטות ואוטומציה בלעדיים כדי להאיץ את המעבר של מרכזי הנתונים של הליברטון ולספק הזדמנויות שינוי נוספות.

 

"לבנות ליבה דיגיטלית ולהגדיל במהירות לכל העסק אפשרי רק עם בסיס חזק בענן", אמרה ג‘ולי סוויט, מנהלת עסקים ראשית, אקסנצ‘ור. "הליברטון מכירה בכך שהבסיס החיוני הזה יאפשר את היתרונות של חדשנות, יעילות וכישרון לעשות דברים אחרת ומהר. אנחנו שמחים להיות חלק מהשינוי הטרנספורמטיבי הזה, שמתבסס על היסטוריית העבודה הארוכה שלנו עם הליברטון ומיקרוסופט".

 

החברות מצפות להשלים את המעבר המתוכנן עד 2022.

 

אודות מיקרוסופט

 

מיקרוסופט (Nasdaq “MSFT” @microsoft) היא הפלטפורמה וחברת היעילות המובילה בעולם של מובייל תחילה, ענן תחילה, והמשימה שלה היא להעצים כל אדם וכל ארגון על כדור הארץ להשיג יותר. 

אודות הליברטון

הליברטון, שהוקמה ב-1919, היא אחת הספקיות הגדולות ביותר בעולם של מוצרים ושירותים לתעשיית האנרגיה. עם בערך 50,000 עובדים מ-140 לאומים ביותר מ-80 מדינות, החברה עוזרת ללקוחותיה למקסם ערך לאורך כל מחזור החיים של המאגר -- מאיתור פחמימנים וניהול נתונים גיאולוגיים ועד לקידוח והערכת מבנים, בניית והשלמת בארות ואופטימיזציה של התפוקה לאורך חיי הנכס. בקרו באתר החברה בכתובת www.halliburton.com. התחברו עם הליברטון בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין, אינסטגרם ויוטיוב.

אודות אקסנצ‘ור

 

אקסנצ‘ור היא חברת שירותים מקצועיים גלובלית מובילה שמספקת מגוון רחב של שירותים באסטרטגיה וייעוץ, אינטראקטיב, טכנולוגיה ותפעול, עם יכולות דיגיטליות בכל השירותים האלה. אנחנו משלבים ניסיון שאין כמותו ויכולות מיוחדות ביותר מ-40 ענפים -- שמופעלים על ידי הרשת הגדולה ביותר בעולם של מרכזי טכנולוגיה מתקדמת ותפעול חכם. עם 513,000 אנשים שמשרתים לקוחות ביותר מ-120 מדינות, אקסנצ‘ור מביאה חדשנות מתמשכת כדי לעזור ללקוחות לשפר את הביצועים שלהם וליצור ערך מאריך ימים בארגון שלהם. בקרו אותנו באתר www.accenture.com.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20200717005090/en/

 

אנשי קשר

של מיקרוסופט:

Microsoft Media Relations
WE Communications for Microsoft
(425) 638-7777
rrt@we-worldwide.com

של הליברטון:

משקיעים:
Abu Zeya
Halliburton, Investor Relations
Investors@Halliburton.com
281-871-2633

מדיה:
Emily Mir
Halliburton, Public Relations
PR@Halliburton.com
281-871-2601

של אקסנצ‘ור:

Christian Harper
Accenture Media Relations
Christian.harper@acccenture.com
516-434-8615

 

מקור:  Halliburton

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire