Mary Kay Inc. מרחיבה את השותפות עם The Nature Conservancy כדי להגן על נתיבי מים ברחבי העולם

Mary Kay Inc. מרחיבה את השותפות עם The Nature Conservancy כדי להגן על נתיבי מים ברחבי העולם

 

דאלאס, 16 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

Mary Kay Inc., מובילה בינ"ל באחריות תאגידית וחברתית, הודיעה אשתקד שהחברה יצרה שותפות עם The Nature Conservancy כדי להגן על אזורי הדיג של טקסס ומפרץ מכסיקו. Mary Kay גאה להודיע היום שהיא הרחיבה את השותפות הזאת עם The Nature Conservancy כדי להשפיע על נתיבי מים -- וזנים מקומיים -- בכל העולם.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200716005038/en/

 

פאלאו, פיליפינים, קרדיט צילום: ג‘ון רוריז

 

"כל החיים בכדור הארץ התחילו ותלויים באוקיינוסים שלנו", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של Mary Kay. "מים הם המשאב היקר ביותר בכדור בארץ שלנו, וחיוני שנעשה את חלקנו להגן עליהם. כשהתחלנו  אשתקד לההרחיב את השותפות שלנו עם The Nature Conservancy, התמקדנו בנתיבי המים שמקיפים את מדינת הבית שלנו טקסס. אבל אנחנו חברה גלובלית, וידענו שהצורך בתמיכה מגיע הרבה מעבר למפרץ מכסיקו. אנחנו שמחים לקדם את השימור של סביבות אקולוגיות ומגוון ביולוגי בכל העולם".

The Nature Conservancy, שהוקם ב-1951, הוא ארגון השימור המוביל, שפועל ברחבי העולם כדי להגן על קרקעות ומים חשובים מבחינה אקולוגית עבור הטבע והאנשים. הנהלים של הארגון נטועים במדע ומונעים על ידי פתרונות פרגמטיים לאיומי השימור הדוחקים ביותר בקנה המידה הגדול ביותר.

תוכניות השימור גדולות ומגוונות כמו החיים באוקיינוסים שעליהם הן מיועדות להגן. מעבר לתוכנית אזורי הדיג של טקסס, Mary Kay תתמוך ב-The Nature Conservancy גם באמצעות התוכניות האלה:

 

"אנחנו צריכים אוקיינוסים בריאים ומגוונים לדיג, עבודה ומשחקים", אמרה לילי ורדון, מנהלת המים המתוקים והים ב-The Nature Conservancy. "אבל הגנה על האוקיינוסים זה יותר מאשר רק להגן על כדור הארץ: אוקיינוסים מוסיפים 1.5 טריליון דולר לכלכלה הגלובלית בכל שנה. Mary Kay פועלת זמן רב לחולל שינוי משפיע שיקיים את כדור הארץ לדורות הבאים, כך שהיא שותפה טבעית -- שמתקבלת בברכה -- ל-The Nature Conservancy. ראינו כבר שינוי משפיע כזה בטקסס, ואנחנו שמחים לראות מה התרומות שלה יעזרו לנו להשיג בקהילות ברחבי העולם".

 

Mary Kay גם נתנה חסות לכנס EarthxOcean, אירוע הזרמה בשידור חי שהפגיש מומחים, חוקרים ואנשי שימור בהזרמה בשידור חי כדי לדון בנושאים כמו יוזמת הימים, שיקום שוניות אלמוגים, פתרונות לפלסטיק באוקיינוסים ואזורי דיג מקיימים.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-55 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית ותוספי תזונה בחזית הקידמה.  באמצעות Mary Kay FoundationSM, החברה העניקה יותר מ-78 מיליון דולר למחקרי סרטן ולמקלטי אלימות במשפחה. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון.

אודות The Nature Conservancy

 

The Nature Conservancy הוא ארגון שימור גלובלי שמוקדש לשימור הקרקעות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהדרכת המדע, אנחנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הכי קשים של העולם כדי שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג ביחד. אנחנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים קרקעות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן מקיים ועוזרים להפוך ערים ליותר מקיימות. אנחנו פועלים ב-79 מדינות וטריטוריות ונוקטים בגישה של עבודה משותפת שמערבת קהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.nature.org או תעקבו אחרי @nature_press בטוויטר.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200716005038/en/

 

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור:  Mary Kay Inc.

 

מולטימדיה

תמונה

פאלאו, פיליפינים, קרדיט צילום: ג‘ון רוריז

תמונה

פאלאו, פיליפינים, קרדיט צילום: ג‘ון רוריז

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire