פירמיד אנליטיקס מכריזה על המהדורה האחרונה: Pyramid v2020.10 משלבת קלות שימוש עם אנליטיקה מתקדמת כדי לחזק את החוויה של הארגון

פירמיד אנליטיקס מכריזה על המהדורה האחרונה: Pyramid v2020.10 משלבת קלות שימוש עם אנליטיקה מתקדמת כדי לחזק את החוויה של הארגון

 

Pyramid v2020.10 היא קלף מנצח לארגונים שרוצים להפוך את האנליטיקה המהימנה ליסוד של אסטרטגיית הנתונים הארגונית שלהם

 

אמסטרדם, 17 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

 

פירמיד אנליטיקס, הספקית של פלטפורמת האנליטיקה המהימנה מהדור הבא לארגון, הודיעה היום על התחלת ההפצה של Pyramid v2020.10. במהדורה החדשה יש שיפורים פונקציונליים נרחבים שמשלבים קלות שימוש ויכולות מתקדמות כדי להפוך את האנליטיקה ליותר נגישה מאי פעם. עם יותר מ-150 פונקציות ושיפורים חדשים ברמה ארגונית, היא מחברת צוותים, מביאה להחלטות עם ביטחון ומפיקה תוצאות מנצחות.

 

"קיים פער שאין להכחישו בשוקי הנתונים והאנליטיקה של היום. כלים מיועדים לאיש מקצוע מיומן כדי לבצע פרויקטים מורכבים של למידת מכונה, או למשתמשים עסקיים כדי לצרוך ולבצע אינטראקציה עם דשבורדים", אמר אבי פרץ, מייסד משותף וסמנכ"ל תפעול של פירמיד אנליטיקס. "המהדורה הגדולה שלנו v2020.10 מטפלת בפער הזה באמצעות חוויה שמאוד מותאמת אישית וניתנת להגדרה. v2020.10 מבוססת על המהדורה פורצת הדרך הזאת, ויש בה שיפורים בכל המוצר כדי לחזק את הרעיון של "אנליטיקה מהימנה". כשארגונים סומכים על הפלטפורמה שלהם, הצוותים שלהם מקבלים יותר ביטחון לגבי ההחלטות שלהם ומשגשגת תרבות שמבוססת על נתונים".

 

פונקציות חדשות בולטות של v2020.10:

 

זאת רק דוגמה של כל הפונקציות במהדורה הזאת. Pyramid v2020.10 זמינה היום. לפרטים נוספים על הגרסה החדשה של הפלטפורמה, בקרו בדף המהדורה שלנו.

 

אודות פירמיד אנליטיקס

 

פירמיד היא פלטפורמת האנליטיקה המהימנה™ שמחברת צוותים, מביאה להחלטות עם ביטחון ומפיקה תוצאות מנצחות. כפלטפורמה מבוססת רשת במלואה, המשלבת אנליטיקה בשירות עצמי עם מימשל מרכזי, פירמיד מפגינה תועלת מדידה, מקדמת עבודה משותפת אמיתית ומפשטת אנליזה מורכבת. פירמיד מספקת לארגונים פונקציות אנליטיקה הטובות מסוגן -- באתר או בענן. הצוותים של פירמיד אנליטיקס נמצאים במרכזים תפעוליים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.pyramidanalytics.com/, תעקבו בטוויטר @PyramidAnalytic ותתחברו איתנו ב-LinkedIn.

 

אנשי קשר

 

Peter Vomocil, VP Global Marketing
P: 208-297-5450
E: peter.vomocil@pyramidanalytics.com

 

מקור: Pyramid Analytics

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire