אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בקריביים עם צרופה של חברת מיסים מגרנדה

 

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בקריביים עם צרופה של חברת מיסים מגרנדה

 

אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מיסים מסנט ג‘ורג‘, JD Consulting, שמציין את הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בגרנדה כשהארגון ממשיך לחזק את הנוכחות הגדלה שלו בקריביים.

 

ל-JD Consulting, חברת מיסים עם מלוא השירותים שהוקמה לפני 19 שנים, יש שלושה שותפים ויותר מעשרה אנשי מקצוע בין העובדים. ג‘ונסון דיון, השותף מנהל המשרד, והצוות מספקים שירותי מיסים ללקוחות פרטיים, עסקים בניהול הבעלים ועסקים קטנים ובינוניים. הם מתמחים במערך של מגזרים כולל מיסי חברות, מיסוי אישי, מע"מ, תכנון מס, מחלוקות מס ובוררות ומציעים טווח מלא של שירותי חשבונאות.

 

"אנחנו מתגאים בכך שאנו מספקים ללקוחות פתרונות הטובים מסוגם שמאפשרים להם לשגשג בעולם העסקי התחרותי של היום", אמר ג‘ונסון. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להיות חנות של הכל במקום אחד עבור הלקוחות שלנו ולהציע להם את הרוחב והאיכות של חברה גלובלית ועדיין לספק להם מיקוד אישי ופתרונות מותאמים אישית שמאפיינים את הספקת השירותים שלנו במשך השנים".

 

"אנחנו מרחיבים במהירות את הפלטפורמה הגלובלית שלנו בקריביים והתקשרנו עם חברות באיכות גבוהה באזור שמשלימות את החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה הקיימות שלנו בעולם", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "ג‘ונסון והצוות שלו מפגינים אחריות, שקיפות ואי תלות כשהם מטפלים בענייני הלקוחות וקובעים את אמות המידה לשירותי מיסים בגרנדה. התוספת של JD Consulting היא עוד תוספת חשובה בהמשיכנו את הצמיחה המהירה שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-181  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire