ספוטיפיי ו-Universal Music Group מודיעות על הסכם רישיון גלובלי רב שנתי

 

 

ספוטיפיי ו-Universal Music Group מודיעות על הסכם רישיון גלובלי רב שנתי

 

מוסקבה, 14 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

ספוטיפיי (NYSE: SPOT), שירות המנויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם, ו-Universal Music Group (UMG), המובילה העולמית בבידור מבוסס מוסיקה, הודיעו היום על הסכם רישיון גלובלי רב שנתי חדש שמגביר את התיאום בפעילות של שתי החברות לקדם תכונות חדשות פורצות דרך שנותנות ערך לאמנים וחוויה נהדרת למעריצי המוסיקה.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200722005444/en/

באמצעות הסכם החדש הזה, החברות מקדמות את השותפות המובילה בתעשייה שלהן, ומבטאות מחויבות משותפת להמשך הצמיחה של המוסיקה, חוויות גילוי מוסיקה עמוקות יותר ושיתוף פעולה בקמפייני שיווק חדשים בחזית הקידמה בפלטפורמה של ספוטיפיי. בנוסף, בהיותה החברה הכי חדשנית במוסיקה ואחת מהתומכות הכי מוקדמות של ספוטיפיי, UMG תעמיק את התפקיד המוביל שלה כמאמצת מוקדמת של מוצרים עתידיים ותספק משוב רב ערך לצוות הפיתוח של ספוטיפיי.

דניאל אק, יו"ר ומנכ"ל ספוטיפיי, אמר: "מהניסויים הראשונים שלה עם Marquee, ועד לבדיקת חוויות חדשות כמו Canvas, Universal Music Group הייתה שותפה חשובה שעזרה לעצב את הפיתוח של כלי השיווק שלנו. עם ההודעה של היום, נרחיב את הרמה הזאת של חידושים בשלב המוקדם ונחזק עוד את השותפות שלנו והחזון המשותף לעזור לקדם אמנים בכל השלבים של הקריירה שלהם. אמרנו כל הזמן, היעד של אסטרטגיית Marketplace שלנו היא לרתום את היכולת של ספוטיפיי לחבר אמנים עם מעריצים בסדר גודל שלא היה קיים מעולם קודם לכן ולהביא הזדמנויות חדשות לתעשייה. ביחד, אנחנו מצפים להשקיע מחדש ולבנות כלים ומוצרים חדשים לאמנים ברחבי העולם".

סר לוסיאן גריינג‘, יו"ר ומנכ"ל Universal Music Group, אמר: "עם ההסכם הזה, UMG וספוטיפיי מתואמות יותר מתמיד במחויבות שלנו להבטיח שכל מערכת הגומלין של המוסיקה תשגשג ותגיע לקהלים חדשים ברחבי העולם. בזכות המחויבות שלנו לחדשנות ואימוץ מוקדם של טכנולוגיות מוסיקה, וההובלה של ספוטיפיי בפיתוח של כלים מתוך מחשבה על העתיד, השותפות החדשה שלנו תיתן לאמנים שלנו הזדמנויות חדשות וחזקות להתחבר עם מעריצים בפלטפורמה הגדלה של ספוטיפיי. בעבודה משותפת, הצוותים שלנו ירחיבו ויאיצו את המאמצים המשותפים שלנו להביא יוזמות שמתמקדות באמנים, קמפייני פרסום אסטרטגיים ומוצרים חדשים כדי לספק חוויות חדשות מרגשות למעריצים בכל העולם".

אודות Spotify Technology S.A.

 

ספוטיפיי שינתה את ההאזנה למוסיקה לעד כשהתחלנו לפעול ב-2008. המשימה שלנו היא לשחרר את הפוטנציאל של היצירתיות האנושית על ידי מתן הזדמנות למיליון אמנים יוצרים להתפרנס מהאמנות שלהם ולמיליארד חובבים את ההזדמנות להנות מהאמנים האלה ולקבל מהם השראה. כל מה שאנחנו עושים נובע מהאהבה שלנו למוסיקה ופודקסטים.

 

גלו, נהלו ושתפו יותר מ-50 מיליון רצועות, כולל יותר ממיליון כותרי פודקסטים, בחינם, או שדרגו לספוטיפיי פרימיום כדי לגשת לתכונות מוסיקה בלעדיות כולל איכות קול משופרת וחוויית האזנה לפי דרישה, לא מקוונת וללא פרסומות.

 

כיום אנחנו שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם עם קהילה של יותר מ-286 מיליון משתמשים, כולל 130 מיליון מנויי ספוטיפיי פרימיום, ו-92 שווקים.

 

אנחנו משתמשים באתרים שלנו Investors ו-For the Record וגם במדיה חברתית אחרת שרשומה בלשונית “Resources – Social Media” באתר שלנו Investors כדי לגלות מידע מהותי על החברה. לעוד מידע או תמונות או כדי ליצור קשר עם צוות העיתונות, בקרו בבקשה באתר https://newsroom.spotify.com/.

 

אודות Universal Music Group

Universal Music Group (UMG) היא המובילה העולמית בבידור מבוסס מוסיקה, עם מערך רחב של עסקים שעוסקים בהקלטת מוסיקה, הוצאה לאור של מוסיקה, תסחור ותוכן וידיאו ואודיו ביותר מ-60 מדינות. עם הקטלוג הכי מקיף של הקלטות ושירים בכל סוגה מוסיקלית, UMG מזהה ומפתחת אמנים ומפיקה ומפיצה את המוסיקה שזכתה לשבחי המבקרים והכי מצליחה מבחינה מסחרית בעולם. UMG, שמחויבת לכשרון אמנותי, חדשנות ויזמות, מקדמת את הפיתוח של שירותים, פלטפורמות ומודלים עסקיים כדי להרחיב לאמנים שלנו את ההזדמנויות האמנותיות והמסחריות וליצור חוויות חדשות למעריצים. Universal Music Group היא חברה של Vivendi.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200722005444/en/

 

אנשי קשר

עיתונות

For Spotify:
Chris Macowski
cmacowski@spotify.com
+1-347-429-3396

For Universal Music Group:
Andy Fixmer
andy.fixmer@umusic.com
+1-310-865-0132

מקור: Spotify Technology S.A.

מולטימדיה

 Logo

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire