Mary Kay Inc. תומכת בהעצמת נשים, סביבות עבודה בטוחות ומכובדות באירוע וירטואלי של פורום הנשים הבינ"ל - TIME’S UP בריטניה

Mary Kay Inc. תומכת בהעצמת נשים, סביבות עבודה בטוחות ומכובדות באירוע וירטואלי של פורום הנשים הבינ"ל - TIME’S UP בריטניה

 

דאלאס, 22 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

ב-21 במאי, Mary Kay Inc., תומכת בהעצמה ויזמות גלובלית של נשים, הצטרפה לכנס וירטואלי של פורום הנשים הבינ"ל (IWF), למושב שנקרא SAFE SETS: An online panel discussion with TIME’S UP UK.

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200722005187/en/

 

קרוליין פסי, המנהלת הכללית של Mary Kay בריטניה ואירלנד (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

המושב בשידור חי התמודד עם הבעיה שנוכחת כל הזמן של נשים בכל העולם: הטרדה מינית וניצול מיני במקום העבודה. TIME’S UP בריטניה הדגישה את החשיבות הקריטית של שינוי התרבות כדי להבטיח מקום עבודה בטוח ללא הטרדות והתייחסה לעבודה שנעשית כדי להגדיר ביטחון לנשים בסרטים באמצעות הנחיות של אינטימיות.

 

הדוברות מ-TIME’S UP בריטניה היו:

 

"הפעילות של TIME’S UP תעזור לחולל שינוי רחב עבור נשים במקום העבודה -- בכל העולם ובכל הענפים, אמרה קרוליין פסי, המנהלת הכללית של Mary Kay בריטניה ואירלנד. "כאחת התומכות המובילות בעולם בהעצמת נשים, Mary Kay גאה לתמוך, באמצעות IWF, בנשים מנהיגות שמתייצבות כדי לתת לנשים אחרות קול, עוזרות להן לקבל את הזהות שלהן ולהגדיר את הגבולות שלהן".

 

"מה שבלט יותר ויותר בשיחה היה האופן שבו הייתה ל-#MeToo ו-TIME’S UP השפעה עצומה וחיובית ששינתה את האופן שבו הפקות פועלות, איך הן עוברות לפרקטיקות טובות יותר בהרבה דרכים חדשות, ובמיוחד עם התפקיד של מתאמת אינטימיות", אמרה דיים התר רבאטס. "השיחה על סטים בטוחים היא על איך לעשות את השינוי התרבותי, תעשייה אחרי תעשייה, עד שלא נצטרך לקיים את השיחה הזאת שוב לעולם".

 

""כן" משמעו כן, "לא" משמעו לא, ו"אולי" משמעו "לא" - אנחנו מציינות ומאמצות את ה"לא"", הדגישה איטה אובריאן, כשדיברה על התהליך שבו נותנים לשחקנים להביע את רמת הנוחות שלהם כשמצלמים סצנות אינטימיות. החברה שהקימה אובריאן, Intimacy on Set, קבעה הנחיות כדי לאפשר נתיבי תקשורת והסכמה ברורים לא רק בין שחקנים, אלא גם בין כל האנשים האחרים שמעורבים בצילום סצנות אינטימיות ואמוציונליות. "גבולות ברורים למעשה יוצרים חופש ועוזרים להבין מה מתאים לך".

 

"הקו הזה מגיע ללב העניין, ואיך כולנו לומדים לבטא היכן נמצאים הגבולות שלנו, ולא מפחדים לשתף אותם", סיכמה דיים התר רבאטס. "חשוב מאוד שיש מנגנונים כלשהם שמגנים על עצמך, כדי שנדע שנוכל לממש "לא". זה יעצים אותנו בכל המצבים הבעייתיים והקשים שקורים בחיים, אישיים או מקצועיים".

 

"מחזק לראות את העבודה המשפיעה שמובילות מחשבה ותומכות השיגו בשנים האחרונות בקידום הבטיחות והביטחון של נשים במקום העבודה. הנשים האלה, כמה ממובילות המחשבה הכי משפיעות בבריטניה, יש להן משימה לתמוך בדור הבא של נשים שיהיו המנהיגות של מחר", אמרה מרטי וויקסטרום, חברה ב-IWF בריטניה ויו"ר משותפת של כנס אבן הפינה. "IWF מקדם מנהיגות נשית ותומך בשוויון בכל העולם מאז 1974, ו-Mary Kay תומכת ביזמות ומנהיגות נשית מאז 1963. המושב הזה מבטא מפגש של דעות, ואנחנו גאות להציג לראווה את השותפות הנשית".

 

אודות פורום הנשים הבינ"ל (IWF) וקרן המנהיגות

 

IWF הוא ארגון שהחברות בו לפי הזמנה בלבד של יותר מ-7,000 נשים מגוונות ומומחיות מ-33 מדינות בשש יבשות. IWF מקדם מנהיגות של נשים ותומך בשוויון בכל העולם על ידי חיבור בין נשים מומחיות ברמה הגלובלית והמקומית. החברות כוללות מנהלות של חברות Fortune 500, מנהיגות מימשל מהרמה המקומית עד הלאומית, מנהלות של ארגונים ללא כוונת רווח, ונשים מזהירות מהאקדמיה, האומנויות והמדע. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.iwforum.org.

 

אודות TIME’S UP בריטניה

 

TIME’S UP הוא ארגון שמתעקש על עבודה בטוחה, הוגנת ומכובדת לנשים מכל הסוגים. בתגובה לתנועה הגדלה של TIME’S UP בארה"ב, קבוצה של נשים בריטיות: שחקניות, מפיקות, כותבות ואחרות מתעשיות הסרטים, טלוויזיה ותיאטרון יזמו יוזמה אחות בבריטניה. להשגת השפעה מכסימלית הארגון הוקם במותג של TIME’S UP ומטרתו להגביר ולחזק את המסר שכבר מקודם בארה"ב.

 

התנועה הבריטית מבקשת להתבסס על רכיבי מפתח של מכתב הסולידריות שפורסם על ידי TIME’S UP וההודעה של הפעילות שנכחו בגלובס, שהדגישו את הצורך להדגיש את הקשרים בין הגילויים על ההטרדות בהוליווד והאופי הרחב יותר, השיטתי של הטרדות ואלימות נגד נשים בכל הענפים, הקשרים והמדינות מתוך הכרה שהעניין הזה הוא אוניברסלי. אנחנו מחפשות חוזק באחדות ובשיתוף פעולה מירבי. ההודעה של הפעילות גם ציינה את הדרכים שבהן היוזמה של TIME’S UP מצטרפת לקולקטיב שגדל כל הזמן של ארגונים, תנועות ומנהיגים שפועלים לשים קץ לאלימות מבוססת מגדר. העבודה בבריטניה מתייצבת בסולידריות מוחלטת עם תנועות קיימות: TIME’S UP בריטניה היא עכשיו גם ארגון צדקה שהוקם לאחרונה, וכארגון צדקה אנחנו יכולות להמשיך לפעול רק באמצעות תמיכה ותרומות. אנחנו מבינות כולנו שאנחנו חוות אתגרים ללא תקדים אבל היות ש-TIME’S UP מתמקד בביטחון לכל הנשים במקום העבודה, שכולל עכשיו את הבית, אנחנו מקוות שתוכלו לתמוך בנו: www.timesupuk.org.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, בשמים ותוספי תזונה בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אודות Intimacy on Set

 

Intimacy on Set שהוקמה ב-2018 מספקת שירותים לטלוויזיה, סרטים ותיאטרון כשהם עוסקים באינטימיות, תוכן מיני ועירום. המייסדת שלה, מתאמת האינטימיות המובילה בבריטניה איטה אובריאן, הייתה חלוצת המקצוע של מתאמת אינטימיות ומאז 2014 מפתחת הנחיות לפרקטיקות מיטביות של אינטימיות בסט, שאומצו באופן נרחב בתעשייה. החברה שזכתה לשבחים מתנועת TIME’S UP ומאחרים תומכת בעבודה בטוחה, הוגנת ומכובדת לכולם. אובריאן עבדה בהרבה הפקות מאוד מתוקשרות כמו אנשים רגילים (BBC3/Hulu), חינוך מיני 1&2 (Netflix), כנופיות לונדון (Sky Atlantic), הגדולה (Hulu) ולהרוס אותך (BBC/HBO), וזכתה לכיסוי נרחב בתקשורת המקומית והבינ"ל כדוברת המובילה בתחום הזה: www.intimacyonset.com/

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200722005187/en/

 

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

מולטימדיה

תמונה

קרוליין פסי, המנהלת הכללית של Mary Kay בריטניה ואירלנד (תמונה: Mary Kay Inc.)

תמונה

מרטי וויקסטרום, חברה בפורום הנשים הבינ"ל בריטניה ויו"ר משותפת של כנס אבן הפינה (תמונה: Mary Kay Inc.)

לוגו

לוגו

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire