אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות באמריקה הלטינית עם ההוספה של Kenswil & Co.

 

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות באמריקה הלטינית עם ההוספה של Kenswil & Co.

 

סן פרנסיסקו, 22 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מגבירה את הנוכחות שלה באמריקה הלטינית עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה בסורינם, Kenswil & Co., ומחזקת את יכולות המיסים והמשפטיות באזור הצפוני של דרום אמריקה.

 

עם כמעט 15 שנות ניסיון, המייסד והמנהל הכללי של המשרד זיגפריד קנסויל מנהל את חברת המיסים והמשפטים שנמצאת בפרמריבו ומתמחה בנפט וגז וכרייה בנוסף לניסיון רב במבנים נכנסים ויוצאים, ייעוץ מס וציות, ייעוץ משפטי וציות וייעוץ במימשל תאגידי. הלקוחות של החברה כוללים חברות רב לאומיות, חברות בינוניות בינ"ל ומקומיות וגם לקוחות פרטיים.

 

"אנחנו מחויבים למלא את הצרכים של הלקוחות שלנו באופן היעיל ביותר, ומתגאים בכך שאנו מספקים פתרונות חדשניים הטובים מסוגם", אמר זיגפריד. "אנחנו מצפים לשיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל כי הפלטפורמה של הארגון תאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו גישה משולבת לשירותי מס ומשפטיים באופן חלק ללא קשר לגבולות".

 

"אנחנו מרחיבים בהתמדה את הנוכחות הגלובלית שלנו ושיתוף הפעולה שלו עם Kenswil & Co. הוא עוד תוספת חזקה לפלטפורמה שלנו באמריקה הלטינית והקריביים", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "זיגפריד והצוות שלו משלימים את החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה הקיימות שלנו באזור ובעולם, והניסיון שלהם בענף והלהט לאחריות נותנים לנו דריסת רגל חזקה בסורינם".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-182  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire