אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בקריביים עם ההוספה של חברת עורכי דין בסורינם

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בקריביים עם ההוספה של חברת עורכי דין בסורינם

 

 

סן פרנסיסקו, 23 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לנוכחות שלה בסורינם באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי דין מפרמריבו, Van Dijk-Silos, ומחזקת עוד את היכולות המשפטיות של הארגון בהמשיכה את ההתרחבות המהירה שלה בקריביים.

 

לחברת עורכי הדין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני יותר מעשרים שנה על ידי ד"ר ג‘ניפר ון דייק-סילוס ומנוהלת על ידי השותפה המנהלת נאילה ון דייק, יש צוות של יותר מעשרה אנשי מקצוע והיא מתמצאת באופן נרחב בכל המגזרים של הדין האזרחי, ומספקת שירותים בדיני מסחר, דיני עבודה, דיני משפחה וגם הדין הבינ"ל, פרטי וציבורי.

 

"אנחנו מתגאים בשירות הלקוחות שלנו, האמינות והמומחיות בנושא", אמרה השותפה המנהלת נאילה ון דייק. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו פתרונות הטובים מסוגם ולהרחיב את ההגעה ויכולות השירות שלנו לא רק אזורית אלא גם גלובלית".

 

"Van Dijk-Silos מוסיפה עוד מימד להתרחבות שלנו בקריביים ומחזקת עוד את הנוכחות שלנו בשוק החשוב הזה", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "נאילה והצוות שלה מפגינים את אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר ומדגישים את השקיפות ואי התלות כשהם מטפלים בענייני הלקוחות. אני בטוח שנוכל לעבוד ביחד כדי להרחיב את הפלטפורמה והיכולות של הקבוצה באזור הזה כשנשלב אותם לתוך האסטרטגיה הגלובלית שלנו".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-183  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire