השרה איליין צ'או חושפת מסמך הנחיות לרגולציה של הייפרלופ חודשים לפני המועד המתוכנן וקובעת זכאות למימון פרויקטים

 

השרה איליין צ‘או חושפת מסמך הנחיות לרגולציה של הייפרלופ חודשים לפני המועד המתוכנן וקובעת זכאות למימון פרויקטים

 

ההודעה חושפת את המחויבות של משרד התחבורה האמריקני לקדם את טכנולוגיית התחבורה מהדור הבא

 

לוס אנג‘לס, 23 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

שרת התחבורה של ארה"ב איליין צ‘או והמועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT) חשפו היום את מסמך ההנחיות למסגרת רגולטורית ברורה של הייפרלופ בארצות הברית.

"ההנחיות האלה מגשרות על הפער בין החדשן לרגולטור, מתעדפות את הבטיחות בזמן הפיתוח מבלי לפגוע בחדשנות, ומקדמות מודעות הדדית בין התעשייה והממשלה", אמרה שרת התחבורה איליין צ‘או באירוע שהועבר בשידור חי.

 

מסמך הנחיות הרגולציה להייפרלופ הוא הראשון מסוגו בעולם, ומהווה הוכחה נוספת שארה"ב מתכוונת להיות המובילה בענף.

 

"הייפרלופ מציע הזדמנות ייחודית באמת להוביל את העולם בתחבורה של המאה ה-21", אמר סר ריצ‘רד ברנסון, מייסד קבוצת וירג‘ין. "צריך חזון חזק כדי להתנתק מהאינרציה של המצב הקיים ולאמץ את ההזדמנויות האלה. ההודעה היום תעזור להניח את היסודות כדי שארצות הברית תיקח את ההובלה הזאת".

 

Virgin Hyperloop עובדת באופן קרוב עם המועצה בשנה וחצי האחרונות, מאז שהוקמה במרץ 2019, כדי לקדם את הטכנולוגיה שלה ולהבטיח שתוכל להתקין הייפרלופ באופן בטוח ומהר.

 

ההודעה ההיסטורית הזאת לא רק מספקת מסלול לרגולציה וההתקנה של הייפרלופ בארה"ב, אלא גם קובעת את הזכאות של הייפרלופ למימון פדרלי לפרויקטים.

 

"קבענו שפרויקטי ההייפרלופ האלה זכאים למענק כמו כל פרויקט אחר של ריחוף מגנטי או ריחוף", אמר פינץ‘ פולטון, סגן עוזר השרה למדיניות תחבורה באירוע שהועבר בשידור הזרמה חי. "זה כולל את תוכנית השיפורים המשולבים של תשתיות ובטיחות הרכבות (CRISI) של מינהל הרכבות הפדרלי, מענקי BUILD ו-INFRA של משרד השרה ותוכניות מסוג זה. המשמעות היא גם שהם יהיו רשאים להשתתף בחלק מתוכניות ההלוואות של משרד התחבורה".

 

"השרה צ‘או ומועצת NETT פועלים במהירות ללא תקדים כדי להבטיח שארצות הברית תהיה בחזית הפיתוח של ההייפרלופ", אמר ג‘יי וולדר, מנכ"ל Virgin Hyperloop. "ברור שמשרד התחבורה שותף לחזון שלנו שפיתוח תשתיות הוא אמצעי עבור המדינה לא רק לבנות מחדש אלא גם להתפתח כשאנו יוצאים מהמשבר הזה".

 

כקטגוריה חדשה לגמרי של תחבורה, ההייפרלופ ישחרר הזדמנויות צמיחה עצומות למשרות של ייצור ופיתוח בענפים רבים -- בבנייה, מטוסים, רכבות, רכב, תעופה רכב חשמלי ובקרה אוטונומית. בחודש שעבר Virgin Hyperloop הודיעה על שותפות עם Spirit AeroSystems, אחת מהיצרניות הגדולות ביותר בעולם בתחום התעופה. המהנדסים, היצרנים, הבונים, שרשרת האספקה ומומחי האישורים והטכנאים של Spirit AeroSystems ישתמשו במומחיות רלבנטית מתעשיית המטוסים כדי לייצר את החוגון של ההייפרלופ - דוגמה ברורה להזדמנויות סמוכות במגזר.

 

אודות Virgin Hyperloop

 Virgin Hyperloopהיא החברה הראשונה בעולם שניסתה בהצלחה את טכנולוגיית ההייפרלופ שלה בקנה מידה גדול, והשיקה את אמצעי תחבורת ההמונים החדש הראשון מזה יותר ממאה שנים. החברה הפעילה בהצלחה רכב הייפרלופ בקנה מידה מלא באמצעות הנעה חשמלית וריחוף אלקטרומגנטי בתנאים של כמעט ריק, ומימשה אמצעי תחבורה חדש מיסודו שהוא יותר מהיר, בטוח, זול ובר קיימא מאשר האמצעים הקיימים. מידע נוסף על הטכנולוגיה, החזון והפרויקטים המתבצעים של Virgin Hyperloop כאן.

קשרי מדיה:

Ryan Kelly
Vice President of Marketing and Communications
press@virginhyperloop.com
+1 (610) 442-1896

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE