אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין

 

 

סן פרנסיסקו, 30 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

 

החברה, שמנוהלת על ידי השותף המנהל סיבל אקואסון, משלבת פרקטיקת מיסים ועריכת דין חזקה ומאוזנת והצוות שלה שמונה 17 אנשי מקצוע מספק עזרה בדיני עבודה ודיני חברות וגם מציע יכולות מיסים מלאות לעסקים שעוסקים במגוון של ענפים.

 

"בעולם שנעשה יותר ויותר מורכב, השוק האפריקני התחיל לדרוש קצב וגודל חדשים של עשיית עסקים, במיוחד כשמדובר בביקוש לשירותים משפטיים", אמר סיבל. "ברוח האמינות אנחנו תמיד מחפשים דרכים להתפתח ולהשתפר כחברה, ושיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מבטיח שנוכל למלא את כל צורכי המיסים והמשפטים של הלקוחות שלנו בכל העולם באופן חלק".

 

"סיבל והצוות שלו שותפים למחויבות של הארגון שלנו לאי תלות ושקיפות", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "שיתוף פעולה עם אנשים שחושבים כמונו ממצב אותו לספק פתרונות אפילו יותר מקיפים והטובים מסוגם ללקוחות שלנו ומוסיף רוחב ועומק לנוכחות שלנו באפריקה, במיוחד מערב אפריקה. יש להם כעת קשרים שכבר קיימים עם כמה מחברות שיתוף הפעולה שלנו במערב אפריקה, שהם בעלי ערך רב ומאפשרים לנו לשמור על היתרון התחרותי באזור. כמעט השלמנו את ההתבססות שלנו במערב אפריקה ואנחנו עכשיו החברה הגדולה ביותר באזור וגם ביבשת".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-184  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire