מג'יקג'ק ווקלטק משלימה עסקת פטנטים עם Intellectual Ventures

רוכשת פטנט מ-Intellectual Ventures, קבלת רישיון לתיק הפטנטים של Intellectual Ventures ומצטרפת כחברה בתוכנית ההגנה האסטרטגית

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, נתניה, ישראל ובלוויו וושינגטון, 30 ביולי 2012, (נוי תקשורת - GLOBE NEWSWIRE):

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) התקשרה בהסכם זכויות המצאה רב חלקים עם Intellectual Ventures (IV). העסקה מחזקת את המעמד של מג'יקג'ק ווקלטק מבחינת פטנטים ומעניק גישה לעשרות אלפי פטנטים מהתיק של IV.

בעסקה, IV מוכרת פטנט קול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VoIP) שהומצא במקור על ידי ווקלטק ולאחר מכן נמכר לחברה של IV ב-2008 (לפי שמג'יקג'ק התמזגה עם ווקלטק). IV קיבלה מזומן ומניות רגילות כחלק מהתמורה של העסקה.

מג'יקג'ק ווקלטק גם הצטרפה כחברה בתוכנית ההגנה האסטרטגית של IV, הידועה בשם קניין רוחני להגנה (IPFD). באמצעות ההצטרפות ל-IPFD, חברות יכולות לגשת לפטנטים מהתיק של Intellectual Ventures כדי להגן על עצמן מפני איומים של תביעות משפטיות בנוגע לפטנטים.

"ההסכם החדש הזה מרחיב קשרים ארוכים ומועילים בין IV ומג'יקג'ק ווקלטק. אנו יכולים לרכוש נכס, שנמכר בעבר ל-IV, שחשוב להגנה על טכנולוגיה שנמצאת בלב מוצרי ושירותי ה-VoIP שלנו", אמר דן בוריסלאו, מנכ"ל מג'יקג'ק ווקלטק. "באמצעות העבודה עם IV, חיזקנו עוד את בסיס הקניין הרוחני שלנו והגנו על העסק שלנו. חברות טכנולוגיות קטנות בתחום שלנו מתקשות לצמוח לעסקים משמעותיים ללא עזרה מחברות כמו IV".

"אנו עובדים עם חברות חדשניות כמו מג'יקג'ק ווקלטק כחלק מהתוכנית של IV לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לגשת לקניין רוחני כדי לענות על צרכי ההמצאות שלהן", אמר קן לסטינג, סגן נשיא לרישוי בינלאומי ב-IV. "ההסכם הזה מתבסס על היחסים המוצלחים שכבר קיימים עם מג'יקג'ק ווקלטק ודן בוריסלאו, מראשוני הממציאים בתחום ה-VOIP, ושתי החברות ממוצבות היטב בענף הזה שצומח במהירות".

 

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר מתשעה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה היא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות משמעותיים. כל מידע פרט למידע על עובדות היסטוריות הכלול בהודעה לעיתונות הזאת, כולל מידע לגבי המוצרים שלנו, שירותים, אסטרטגיה, פעולות עתידיות, מצב כספי עתידי, הכנסות עתידיות, עלויות חזויות, סיכויים, תוכניות ויעדים של ההנהלה, הוא מידע צופה פני עתיד. גורמים רבים יכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים או ההישגים שלנו בפועל יהיו שונים מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שעשויים להיכלל במפורש או במשתמע במידע צופה פני עתיד זה. גורמים אלה עשויים להיות, בין היתר: שינויים בעסקים שלנו כתוצאה מתחרות מוגברת; קשיים תפעוליים או תרבותיים כלשהם הקשורים בשילוב של העסקים של ווקלטק ו-YMAX; תגובות שליליות או שינויים בקשרים עסקיים פוטנציאליים כתוצאה מההודעה על המיזוג או מהשלמתו; עלויות, תשלומים והוצאות בלתי צפויים כתוצאה מהמיזוג; היכולת של החברה המשולבת להשיג את הסינרגטיות הפוטנציאליות שהוערכו או הזמן הארוך יותר שזה ייקח, ועלויות גדולות יותר שיידרשו להשגת סינרגטיות אלה; היכולת שלנו לפתח, להציג ולשווק מוצרים, שירותים ויישומים חדשניים; שיעור תחלופת הלקוחות שלנו ושיעור הקבלה בקרב לקוחותינו; שינויים בתנאים הכלכליים, העסקיים, הפוליטיים והרגולטורים הכלליים; הזמינות והעלות הקשורות בהפעלת הרשת שלנו; חבות פוטנציאלית הנובעת מהתדיינות משפטית נוכחית או עתידית, או משינויים בחוקים, תקנות ומדיניות; מידת ההגנה המשפטית שתינתן למוצרים שלנו; שינוי בהרכב או ארגון מחדש שלנו או של החברות הבנות שלנו וההשלמה המוצלחת של פעילות רכישות, מכירות ומיזמים משותפים; והגורמים השונים האחרים הנדונים בסעיף "גורמי סיכון" של טפסי K-6 שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך. לגורמים אלה, בין היתר, יכולה להיות השפעה שלילית מהותית על העסקים שלנו, התוצאות של הפעילות והמצב הכספי.  איננו נוטלים על עצמו כל התחייבות לעדכן כל מידע צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבה אחרת, פרט לנדרש בחוק.

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

ליצירת קשר: מג'יקג'ק:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-749-2255
ir@magicJack.com
 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com

 

Intellectual Ventures:

קשרי מדיה:

press@intven.com.

 

 

לקשרים אחרים:

info@intven.com

או בטוויטר-

 

 @IVinvents

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE