הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום

 

 

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום

 

 

מונטריאול, 31 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות:

 

ההקניות ייעשו תוך ציות לכל התהליכים הסוציאליים שחלים והתייעצות עם הגופים שמייצגים את העובדים. העסקה עדיין כפופה לאישורים רגולטוריים נוספים בכמה תחומי שיפוט אחרים ותנאי סגירה מקובלים. הסגירה של העסקה צפויה ברבעון הראשון של 2021.

 

אודות בומברדייה

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בומברדייה, ZEFIRO  ו- TALENT  הם שמות מסחריים של בומברדייה בע"מ.

למידע נוסף:

 


Eric Prud’Homme
Head of External Communications and Public Affairs 
Bombardier Transportation
press@rail.bombardier.com

Jessica McDonald
Advisor, Media Relations
Bombardier Inc.
+514 861 9481
jessica.mcdonald@bombardier.com

Patrick Ghoche
Vice President, Corporate Strategy and Investor Relations
Bombardier Inc.
+514 861 5727

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE