הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי

 

 

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי

 

לונדון, 5 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

 

האירוע מתקיים ביום ראשון, 9 באוגוסט 2020 בשעה 16:00 שעון ישראל

 

יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי. הדוברים כוללים את מזכ"ל האו"ם לשעבר באן קי-מון ומאקי סאל, נשיא סנגל. מייסד שותף של UPF, ד"ר האק ג‘ה האן. העצרת תעביר מסר מרכזי מיוחד של תקווה לאנושות.

קישור להרשמה למשתתפים המקוונים:

https://www.rally2020.org

מנהיגי העולם מתייחסים ל"עצרת התקווה"

למרות ההתקדמות החומרית והצבירה של עושר חסר תקדים, בעיות גלובאליות חמורות נותרו בלתי פתורות. זה אף בולט יותר לצד מאמצים ברחבי העולם לשמור על שלום, לפתור סכסוכים ולמגר את העוני על ידי גופים שומרי שלום בינלאומיים גדולים, ציבוריים ופרטיים.

יש התלקחות בכל היבשות של מחלוקות טריטוריאליות, מחלוקת דתית וגזעית, התמוטטות הערכים המשפחתיים ומכלול סוגיות סביבתיות. נוסף לכך, מגפת COVID-19 גרמה לחובות כלכליים קטסטרופליים. זה נראה כמו הסערה המושלמת.

אלו הן ההתלבטויות שהביאו את הכומר ד"ר סון מיונג מון המנוח ואת אשתו ד"ר האק ג‘ה האן מון לדבר על הגשמת עולם אידיאלי. החזון שלהם: משפחה אנושית אחת המחוברת יחד באהבת האל. במשך עשרות שנים הם דגלו בפילוסופיה של תלות הדדית, שגשוג הדדי וערכים אוניברסליים, המאתגרת אותנו עם התפיסה הרומנטית,לפיה מטרתנו בחיים מסופקת על ידי הרווחה של אחרים.

כדי להדגיש ערכים אלו ולסייע בטיפול בבעיות הקשורות, הפדרציה האוניברסלית לשלום  (ארגון לא ממשלתי במעמד ייעוץ כללי עם המועצה הכלכלית והחברתית של האו"ם), תארח את האחרונה בסדרת פסגות וירטואליות מקוונות. עצרת התקווה תתקיים בתשעה באוגוסט, 2020 החל מהשעה 09:40 (זמן קוריאני). הנושא הרשמי הוא "עצרת המיליון של תקווה למימוש עולם אחיד שמימי של תלות הדדית, שגשוג הדדי וערכים אוניברסאליים". 

"מטרת האסיפות הללו היא להציב אבן פינה למימוש עולם של שיתופי פעולה בינלאומיים ובין-דתיים יזומים לטובת כל האנשים" אמר ד"ר תומאס ג. וולש, יושב ראש הפדרציה האוניברסלית לשלום. באן קי-מון, לשעבר מזכ"ל האום, ימסור את ברכתו. לאחר מכן יוצגו הודעות ברכה של נכבדים בינלאומיים.

בשילוב עם אמני בידור מהשורה הראשונה, התייחסויות מרכזיות יינתנו על ידי הון סן, ראש ממשלת קמבודיה; מאקי סאל, נשיא סנגל; בריגי רפיני, ראש ממשלת ניגריה ומנהיגי עולם אחרים. ד"ר האק ג‘ה האן מון, מייסדת שותפה של הפדרציה האוניברסלית לשלום ומארחת העצרת, תעביר לסיום את נושאיה המרכזיים.

 

ליצירת קשר:

Peter Zoehrer:
+43 6645238794
Website: www.upf.org
www.europe.upf.org

מולטימדיה:

 

 Photo

ד"ר האק ג‘ה האן מון, היא מייסדת שותפה של הפדרציה האוניברסלית לשלום ומארחת העצרת. (צילום: Business Wire)

 

 

 לוגו

 

מקור: Universal Peace Federation

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire