זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020

 

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020

מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

מייצרת את תזרים המזומנים התפעולי הרבעוני הטוב ביותר מזה שמונה שנים

מעלה הנחיות של הכנסות והזמנות שנתיות מלאות לשנת 2020

 

סן פרנסיסקו, 5 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Zynga Inc.  (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השני שלה שהסתיים ב-30 ביוני 2020, על ידי פרסום מכתב רווחים רבעוני של ההנהלה באתר קשרי המשקיעים שלה. ראו בבקשה את המכתב הרבעוני על הרווח המצורף או בקרו בכתובת http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results כדי לגשת למכתב.

"סיפקנו תוצאות אדירות ברבעון השני, השגנו את ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר שלנו ויצרנו את תזרים המזומנים התפעולי הטוב ביותר של זינגה מזה יותר משמונה שנים. בנוסף, ביצענו את הרכישה המהפכנית שלנו של Peak  ונכנסים כעת לרבעון השלישי עם שמונה זכיינים נצחיים, המוסיפים בקנה מידה משמעותי לקרן השירותים החיים שלנו," אמר פרנק גיבו, מנכ"ל זינגה. "בנוסף, נכנסנו להסכם לרכישת  Rollicהמבוססת באיסטנבול, מפתחת ומפרסמת של פורטפוליו של משחקי היפר-קז‘ואל באחת מקטגוריות משחקי נייד הגדולות ביותר עם הצמיחה המהירה ביותר".

הנהלת זינגה תארח גם שיחת ועידה בשעה 14:00. שעון האוקיינוס השקט (17:00 שעון מזרח) היום כדי לדון בתוצאות החברה. ניתן לשאול שאלות בשיחה וזינגה תנסה להשיב לכמה שיותר שאלות.

ניתן לגשת לשיחת הוועידה בכתובת http://investor.zynga.com - שידור חוזר שלה יהיה זמין דרך האתר לאחר השיחה -  או דרך מספרי החיוג הבאים:

מספר חיוג לשיחה חינמית:

(800) 537-0745

מספר חיוג בינלאומי:

(253) 237-1142

מספר הזיהוי של הוועידה:

5769759

 

אודות זינגה

 

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, !™, Toon Blast™, Toy Blast™, , Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

 

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת כוללת מידע צופה פני עתיד, המתייחס, בין היתר, לתחזיות צפי לגבי ההכנסות וההזמנות בשנת 2020 המלאה ורכישת Rollic . מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוך בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

הודעת העורך:

כדי להוריד חומר B-roll של זינגה וארט חשוב למשחקים שלה, בקרו בבקשה: https://bit.ly/ZyngaQ22020

 

 

ליצירת קשר:

קשרי משקיעים

Rebecca Lau
Investors@zynga.com

עיתונות:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

 

מקור:  Zynga Inc.

 

מולטימדיה

 מסמך

 

מכתב הרווחים הרבעוני של זינגה עבור הרבעון השני של שנת 2020

 

 

לוגו

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE