אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו

 

 

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique  בבורקינה פאסו

 

סן פרנסיסקו, 6 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את  הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

חברת CFA Afrique, שהוקמה בשנת 2004 והובלה על ידי מנכ"ל המשרד, ברהימה גאייר, גדלה וכוללת כעת כמעט 20 אנשי מקצוע המייעצים למספר לקוחות, הן אזורית והן בינלאומית. המשרד מספק מגוון שירותי מס ומשפטים, כולל יעוץ, ציות למס, תמחור העברות, דיני חברות ומסחר ומבני מס.

"לספק ללקוחותינו גישה בהתאמה אישית ואת הפתרונות הטובים ביותר הם העדיפויות העיקריות שלנו," אמר ברהימה. "אסטרטגיית ההתרחבות של אנדרסן גלובל וההתמקדות בסיפוק ללקוחות שירותי מיסים ומשפטים איכותיים מחזקת את היתרון התחרותי שלנו ותאפשר לנו לשרת טוב יותר את קהל הלקוחות החוצה גבולות שלנו. אנו מצפים לספק בצורה חלקה פתרונות חדשניים וממוקדי לקוח ברמה גלובלית עם עמיתינו ברחבי העולם".

מרק וורסץ, יו"ר ומנכ"ל אנדרסן גלובל הוסיף, "CFA Afrique היא חברה הבנויה על שקיפות. ברהימה וצוותו כבר מנהלים מערכת יחסים מבוססת וקרובה עם הצוות שלנו בחוף השנהב, Mondon Conseil, דבר שיוצר את הבסיס להצלחה כאשר אנו ממשיכים לקדם משמעותית את הנוכחות שלנו באפריקה השנה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-187  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire