אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית עם ההוספה של חברת עורכי דין בגאבון

 

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית עם ההוספה של חברת עורכי דין בגאבון

 

סן פרנסיסקו, 11 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

 

כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה ומוסיפה רוחב לנוכחות האזורית שלה במרכז אפריקה, אנדרסן גלובל מודיעה על ההתרחבות שלה לגבון באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Business & Law Consulting (B & Law Consulting) מליברוויל.

 

חברת עורכי הדין, שהוקמה ב-2017, כוללת יותר מעשרה אנשי מקצוע שמייעצים לעסקים בתחומים של דיני חוזים, חברות, מסחר, מיסים, סחר בינ"ל, עבודה ועסקים כלליים.

 

"אנחנו מספקים במסירות ללקוחות שלנו פתרונות הטובים מסוגם ושומרים על שקיפות ואי תלות כשאנו עוסקים בענייני הלקוחות", אמר השותף המהל חדידג‘טו בוסוגו. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל הוא הזדמנות מצוינת עבורנו להמשיך לבנות את התנופה שלנו ולשפר את איכות של השירותים שמוצעים ללקוחות שלנו ברמה בינ"ל".

 

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן אמר: "הרשימה אותי רמת היעילות וההתלהבות ש-B & Law Consulting מפגינים. אנחנו שותפים לחזון משותף של הבטחת הרמה הגבוה ביותר של שירות ללקוחות באמצעות הערכים שלנו שעולים בקנה אחד. שיתוף הפעולה הזה ימשיך לחזק עוד את ההתבססות שלנו באפריקה ויבטיח שנמשיך לקיים כיסוי ג"ג מקיף".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-188  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire