K2View מגייסת 28 מיליון דולר כדי להאיץ את ההתרחבות המהירה בשוק ה-DataOps

 

 

K2View מגייסת 28 מיליון דולר כדי להאיץ את ההתרחבות המהירה בשוק ה-DataOps

 

המימון יתמוך במסלול הצמיחה המהיר של K2View מכיוון והוא מסייע לארגונים לקבל גישה בזמן אמת לנתונים שלהם תוך ייעול עלויות

 

-         פלטפורמת K2View מאגדת את כל הנתונים השונים של הארגון בכדי להניע מגוון רחב של טרנספורמציות עסקיות וטכניות.

-         ההשקעות מובלות על ידי Forestay Capital, ואליהן מצטרפים Genesis Partners.

-         תנאים ותקנות כלכליים משתנים דורשים מחברות שתהיה להן גישה בזמן אמת לנתונים שלהם מבלי להוסיף הוצאות נוספות, דבר שיוצר הזדמנות שוק אדירה לפלטפורמת הפטנט DataOps של K2View.

 

דאלאס ותל אביב, 11 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

 

K2View ספקית מובילה של פתרונות DataOps וניהול נתונים בזמן אמת, הודיעה היום על סבב גיוס של 28 מיליון דולר, שיאיץ את הצמיחה וההתרחבות של החברה בשוק DataOps המתהווה.

 

Forestay Capital הובילה את סבב המימון יחד עם Genesis Partners. זה בא על בסיס הצמיחה המהירה עם יותר מ-75% CAGR בהכנסות, ועם מחצית ראשונה חזקה של 2020. השקעה זו תשמש לתמיכה באסטרטגיית השוק של החברה כאשר היא ממשיכה בהתפשטותה בשווקים הבשלים לטרנספורמציה עם DataOps, כגון טלקום, שירותים פיננסיים, שירותי בריאות, ביטוח, לוגיסטיקה ועוד.

 

"השיטה המהירה ביותר להשיג זריזות אמיתית וחווית לקוח יוצאת דופן מתרחקת משלושים שנות פלוס של ארגונים מונעי אפליקציות ונכנסת לתחום של ארגונים מונעי נתונים. זהו מרכיב קריטי לשינוי דיגיטלי והזדמנות מאסיבית עבורנו," אמר אחי רותם, מנכ"ל ומייסד של K2View.

 

"כשאנחנו מסתכלים אל השלב הבא של הצמיחה שלנו, החזון שלנו הוא להמשיך לעזור לחברות לגלות את הפוטנציאל שלהן על ידי סיפוק דרך מהירה, טובה וחסכונית יותר לגשת ולשלוט בנתונים. השגת מימון בסדר גודל כזה בעיצומה של מגפה עולמית מוכיחה עוד יותר את הפוטנציאל העסקי שלנו. Forestay Capital ו-Genesis Partners חולקים את החזון שלנו לעתיד והם שותפים טבעיים המסייעים לנו להאיץ את הצמיחה שלנו".

 

נתונים, הנכס הגדול ביותר של הארגון, מושתתים במאות אפליקציות שונות ונשמרים במיקומים, טכנולוגיות ומבנים שונים. בסביבת מערכת מידע זו, ארגונים אינם יכולים לנוע במהירות ולספק חווית לקוח טובה בו זמנית. גישת הפטנט של K2View והארכיטקטורה הייחודית שלה מספקים את הנתונים הדרושים לארגונים, בדיוק איך ומתי שהם צריכים- בכל בזמן אמת. מאז השקתה של הפלטפורמה שלה בשנת 2015, K2View הוכיחה את החזון והטכנולוגיה שלה תוך שהיא עוזרת לכמה מהחברות הגדולות בעולם להתמודד עם אתגרי נתונים מורכבים. הפלטפורמה מספקת את הנתונים הנכונים לאדם הנכון בזמן הנכון תוך אלפיות שניה בלבד ומאפשרת לארגונים לתפעל את כל הנתונים שלהם ולקבל גישה הוליסטית לדברים החשובים ביותר לעסק שלהם, תוך צמצום הזמן-לשוק מחודשים לשבועות.

 

התנאים הכלכליים המשתנים מפעילים אף יותר לחץ על צוותי מערכות מידע להספיק יותר עם פחות משאבים משמעותיים. K2View מציבה פתרונות יעילים ואלגנטיים בידי המשתמשים שלה, ומספקת תוך שבועות מה שעשוי היה לקחת חודשים או שנים בטכניקות ניהול נתונים מסורתיות. זה עוזר לחברות להפחית עלויות באופן משמעותי תוך האצת חדשנות באמצעות מקרי שימוש מאתגרים כמו ניהול נתוני בדיקות, מוקדי נתוני לקוחות והתאמה לרגולציות נתוני הפרטיות. 

 

"ככל שחברות עוברות טרנספורמציה דיגיטלית כדי להסתגל לסביבה כלכלית ורגולטורית משתנה, הטכנולוגיה המשבשת של K2View עושה טרנספורמציה בשימוש בנתונים כדי להאיץ את החדשנות העסקית" אמר פרדריק וולוונד, שותף מנהל ב-Forestay Capital. "אנו שמחים להצטרף לשותפות עם הצוות המוכשר והחזוני הזה במסע הצמיחה הבא שלהם ולהרחיב את העסק ברחבי העולם כדי לעזור לארגונים להתמודד עם אתגרי הנתונים המורכבים ביותר שלהם".

 

"הפתרון המוגן בפטנט של K2View עוזר לארגונים, במהירות ובעלות יעילה, להשיג ראיה של 360 מעלות בזמן אמת של הנתונים- אתגר שעיכב את חדשנות ה-IT הארגוני," אמר גארי גנות, שותף מנהל בחברת Genesis Partners. "לשוק ה-DataOps יש אפשרות בלתי מוגבלת ופוטנציאל צמיחה, ו- K2View מתוכננת לחזק את עמדת המנהיגות שלה, שכן היא תומכת בגל ההתרחבות הבא של השוק".

 

אודות K2View

 

K2View היא ספקית מובילה של תוכנה מתקדמת של מארגי נתונים, שילוב נתונים והספקת נתונים שמעלה את ההבטחה של מבט של 360 מעלות על נתונים לרמה הבאה. פתרון הדגל שלה, K2View Fabric, משתמש בטכנולוגיית יחידה לוגית רשומה כפטנט כדי לאפשר גישה ובקרה מהירות, קלות ומאובטחות לכל המידע של ארגון, בלי קשר למספר המערכות ומקורות המידע השונים שיש בו. K2View מספק גישה הוליסטית בזמן אמת ותובנות תפעוליות לנתונים שהכי חשובים לארגונים בכל ענף, בדיוק כשהם צריכים אותם, ומאיץ את השינוי בחוויית הלקוח, הפעלת ענן, תפעול, מודרניזציה של מערכות המידע וסיכונים וציות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.k2view.com ותעקבו אחרינו ב-@k2view.

 

אודות Forestay Capital

 

נוסדה ב-2017, Forestay משקיעה בענף הטק ומתמקדת בחברות טכנולוגיה חדשות ומניבות הכנסות באירופה, ישראל וארה"ב, שמאתגרות מודלים מבוססים ואת הסטטוס קוו, בעיקר באמצעות תוכנה ונתונים. היא חלק מ-Waypoint Capital, בראשותו של ארנסט ברטארלי, אשר תומכת בפורטפוליו רחב של עסקים וניהול השקעות מובילים. (www.forestaycapital.com)

 

אודות Genesis Partners

 

זוהי חברת הון סיכון ישראלית מובילה, בעלת רקורד חזק וקשורה לקהילת היזמים הישראלים ותעשיית הטכנולוגיה העולמית. הצוות שלה מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון רב בהון סיכון, שוקי הון, טכנולוגיה, ניהול תפעולי ויזמות. עם ניהול של מעל 600 מיליון דולר, מעל 100 השקעות ו-38 אקזיטים עם שווי שוק נוכחי של 22 מיליארד דולר, Genesis Partners מתמקדת כעת בהשקעות בשלב הצמיחה בתחומי טכנולוגיות המידע והטרנספורמציה הדיגיטלית. Genesis Partners הוקמה בשנת 1996 על ידי אדי דלו וד"ר אייל קישון, ואליהם הצטרף גארי גנות בשנת 2000.

 

 

 

אנשי קשר

 

Sarah Jenne
Idea Grove, for K2View
sjenne@ideagrove.com

 

מקור:  K2View

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire