נפתחת ההרשמה המוקדמת ל-Harry Potter: Puzzles & Spells

 

נפתחת ההרשמה המוקדמת ל-Harry Potter: Puzzles & Spells

המעריצים יקבלו חבילת בונוסים אקסקלוסיבית בהשקה הרשמית של המשחק.

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA),

13 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

Zynga Inc. (Nasdaq:ZNGA), מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיעה היום שהמשחק לסלולר Match-3 הקסום שלה Harry Potter: Puzzles & Spells פתח הרשמה מוקדמת בגוגל פליי. עם רישיון רשמי מ-Warner Bros. Interactive Entertainment ומוצא לאור בלייבל Portkey Games, המעריצים יכולים לבקר באתר www.harrypotterpuzzlesandspells.com ובגוגל פליי כדי להירשם בהרשמה מוקדמת למשחק.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה בשפת המקור כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200813005148/en/

"עם Harry Potter: Puzzles & Spells, נשמח את המעריצים עם הדמויות, הקולות והסיפורים הבלתי נשכחים של הספרים והסרטים המקוריים", אמר ברנרד קים, נשיא ההוצאה לאור בזינגה. "אבל אנחנו גם מביאים יותר מימד לסוגת ה-match-3. השחקנים יזכו בנקודות ניסיון ויהיו יותר חזקים, ישיגו וישדרגו לחשים, יהיו מעורבים באירועים מיוחדים ויתקשרו ויתחרו ביניהם באמצעות פיצ‘ר המועדונים".

שחקנים שיירשמו בהרשמה מוקדמת יהיו בין הראשונים שיקבלו הודעה כשהמשחק יושק רשמית. במהלך השבוע הראשון אחרי ההשקה, שחקנים שיורידו את המשחק למכשיר האנדרואיד או iOS שלהם יקבלו מייד את חבילת קבלת הפנים, שתקדם את פניהם עם פרסים מיוחדים ופאוור-אפס שיעזרו למשחק שלהם. החבילה תכלול גם פריט מותאם אישית לאווטאר שלהם במשחק, שיזהה אותם כמעריצים אמיתיים של עולם הקוסמות.

Harry Potter: Puzzles & Spells חוגג את החיבה לאתגרים ומסתורין בעולם הקוסמות עם משחק החידות match-3 הראשון שלו למכשירים ניידים. כשהם משלבים משחק חידות match-3 חדשני עם קסם, השחקנים יתקלו ברגעים הכי איקוניים והפנים הבלתי נשכחות מסרטי הארי פוטר המקוריים. המשחק גם יכלול את הפסקול המקורי של הסרטים ואת הקלטות הקול האותנטיות מהסרטים של דמויות כולל הגריד, דמבלדור, פרופסור מקגונגול והכובע הממיין. תוך התקדמות ברמות של חידות מוזרות, השחקנים ישתמשו בשיקויים, לחשים ויכולות וחפצי קסם אחרים במסעם דרך עולם הקוסמות. השחקנים יכולים להצטרף למועדון עם חובבים אחרים ולשתף פעולה באסטרטגיות של חידות, לשתף חיים ולהתמודד על פרסים באירועי מועדון אקסקלוסיביים.

אפשר יהיה לשחק ב-Harry Potter: Puzzles & Spells במכשירי iOS ואנדרואיד בכל העולם, וגם באמזון קינדל ופייסבוק. למידע נוסף ולהרשמה מוקדמת ל-Harry Potter: Puzzles & Spells, בקרו בבקשה באתר www.harrypotterpuzzlesandspells.com. למידע נוסף ולהתחבר עם מעריצים אחרים, תעקבו אחרינו: Facebook, Instagram, Twitter.

אודות זינגה

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, !™, Toon Blast™, Toy Blast™, , Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

אודות Warner Bros. Interactive Entertainment:

Warner Bros. Interactive Entertainment, חטיבה של Warner Bros. Home Entertainment, Inc., היא מוציאה לאור, מפתחת, נותנת רישיונות ומפיצה כלל עולמית מהמעלה הראשונה של תוכן בידורי בתחום האינטראקטיבי בכל הפלטפורמות, כולל משחקים מבוססי קונסולות, מכשירים נישאים, סלולר ומחשבים אישיים של כותרי משחקים פנימיים ושל צדדים שלישיים.

אודות Portkey Games:

Portkey Games, של Warner Bros. Interactive Entertainment, הוא לייבל המשחקים שמוקדש ליצירת חוויות חדשות במשחקי סלולר ווידאו של עולם הקוסמות ששמות את השחקן במרכזה של הרפתקה משלו, בהשראת הסיפורים המקוריים של ג‘יי קיי רולינג. Portkey Games מציע לשחקן הזדמנות לבחור בחירות עלילה משלו ולפעול בסביבה של עולם הקוסמות כדי לגלות ליצור חוויות חדשות וייחודיות. הלייבל נוצר כדי להביא לגיימרים ולמעריצים חוויות משחק חדשות שמאפשרות להם להתעמק בקסם של עולם הקוסמות בדרכים אופפות שבהן הם יכולים להגדיר את סיפור עולם הקוסמות שלהם.

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, לשם, לו"ז ההפצה ופרטי המשחק של משחק הארי פוטר שמגיע. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוך בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

מידע על זכויות יוצרים:

 

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD and HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. All Rights Reserved.

WBIE LOGO, WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s20)

הודעה לעיתונות בשפת המקור זמינה באתר www.businesswire.com:

 https://www.businesswire.com/news/home/20200813005148/en/

 

 

אנשי קשר

Dana Whitney
dwhitney@zynga.com

 

מקור: Zynga

 

מולטימדיה

 Video

Harry Potter: Puzzles & Spells opens pre-registration on Google Play

 לוגו

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire