אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות האפריקנית בשוקי מפתח; הופעת בכורה במאלי

 

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות האפריקנית בשוקי מפתח; הופעת בכורה במאלי

 

 

סן פרנסיסקו, 13 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה במאלי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים ועריכת דין מבמקו Juri-Partner, ומוסיפה נוכחות משלימה כשהארגון ממשיך בהתרחבות שלו בשוקי מפתח ברחבי אפריקה.

 

Juri-Partner, אחת החברות הגדולות ביותר במאלי, צמחה וכוללת עכשיו שלושה שותפים ויותר מ-20 אנשי מקצוע, כולל שני מומחים למיסים. השותף המנהל ממדו דיארה והצוות שלו מציעים מגוון מלא של שירותים מיסים ומשפט כמו עסקים, כרייה, תקשורת, מיסים, בוררות ושירותי מיסים ומשפט מסחריים כלליים לעסקים פרטיים ומוסדיים בבית ובחו"ל.

 

"אנחנו חותרים ליצור קשרי לקוחות הבנויים על אמון ושקיפות ומחויבים לאחריות ואי תלות", אמר ממדו. "העסקים נעשים יותר ויותר גלובליים, והצרכים של הלקוחות יכולים להשתנות, תלוי במדינה וסמכות השיפוט. על ידי שילוב רוחב הכיסוי והמומחיות של אנדרסן גלובל יחד עם העומק המקומי שלנו בהכרת השוק, שיתוף הפעולה הזה ממצב אותנו היטב לעזור ללקוחות שלנו לנווט את דרכם בצורכי המיסים והמשפט שלהם. אנחנו מצפים לעבוד עם החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה האחרות באזור המערב אפריקני שלנו וגם בעולם".

 

"לממדו והצוות שלו יש מוניטין מוכר באופן נרחב במצוינות והם שותפים למחויבות שלנו לקביעת הרף כשמדובר בשירות לקוחות", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "אחידות החזון הזאת מספקת בסיס יציב לקשרי עבודה חזקים ולפיתוח של פרקטיקה טובה יותר. אנחנו שואפים לקבוע את אמות המידה לשירותי מיסים ומשפט באפריקה וגם בעולם על ידי היותנו יועצים עסקיים שאפשר לסמוך עליהם, להפגין את הערכים של הארגון שלנו ולספק פתרונות הטובים מסוגם באופן חלק".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-189  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire