Syngenta משלימה רכישה של סנסקו

Syngenta משלימה רכישה של סנסקו

-סנסקו הינה חברה דרום אפריקאית מובילה במחקר ופיתוח של זרעים עם מעמד חזק בשוק החיטה.

-הרכישה תאיץ את כניסת זרעי סינג‘נטה לשוק הזרעים של דרום אפריקה

- ואת הטמעת תכונת הטכנולוגיה שלה, Vipera, כדי להתמודד עם אתגר תולעי זחל הפרודניה הסתווים ואת השפעתם ההרסנית על מגדלים דרום אפריקאים.

 

באזל, שווייץ, 17 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):


זרעי סינג‘נטה Syngenta הודיעו היום כי השלימו את הרכישה של Sensako סנסקו, חברת זרעים מדרום אפריקה המתמחה בדגנים.

סנסקו הינה חברה מובילה במחקר ופיתוח של זרעים החל משנת 1958. יש לה מעמד חזק בשוק החיטה בדרום אפריקה עם מכירות נוספות בנמיביה, זמביה ולסוטו. הרכישה תניח את הבסיס לצמיחה ותעזור להאיץ את כניסת זרעי סינג‘נטה לשוק הזרעים בדרום אפריקה בתחומי החיטה, תירס וחמניות.

"אנו שמחים לחבר את הצוות המוכשר של סנסקו לעסקי הזרעים העולמיים הצומחים שלנו", אמר ג‘ף רו, נשיא זרעי סינג‘נטה. "השקעה אסטרטגית זו פותחת עבורנו את הדלת להביא יותר בחירה, חדשנות וטכנולוגיה כדי לעזור למגדלים לשגשג באזור. והכי חשוב, תהיה לנו הזדמנות להציג למגדלים את התכונה הטכנולוגית שלנו, Vipera,  בכדי להתמודד עם האיום הקבוע והמתפשט במהירות של תולעת זחל הפרודניה בדרום אפריקה".

סנסקו משמשת כיום כמפיצת גרעיני החמניות של סינג‘נטה. זרעי סינג‘נטה מוכרים גם זרעי ירקות בדרום אפריקה, ו‘סינג‘נטה הגנה על היבול‘ הוא השחקן העיקרי בשוק זה.

"בזכות המותג סנסקו החזק, זרעי סינג‘נטה מסוגלים להיכנס לשוק החיטה בדרום אפריקה כמובילי שוק", אמר גאל הילי, מנהל אזורי עבור זרעי אירופה, אפריקה והמזרח התיכון. "עם המאגר ההנבטה העולמי המוביל שלנו, ותוכניות הגידול הקיימות של סנסקו והנהגת מחקר ופיתוח מנוסה באפריקה, יש לנו גם הזדמנות גדילה משמעותית ביבולי ליבה- תירס, חמניות וסויה".

פטריק גרהאם, מנהל מסחרי של סנסקו הוסיף: "מאז קבלת בעלות על סנסקו ב-2008, התמקדות הליבה שלנו הייתה לעזור ליצרני ומעבדי תבואה באמצעות הגנטיקה המוכחת ופלטפורמות המחקר האיתנות שלנו. בסינג‘נטה, אני בטוח שיש לנו פרטנר עם ערכים דומים. הניסיון, הטכנולוגיה והידע המקיף של סינג‘נטה בזירת הזרעים יחד עם הפלטפורמה והנכסים שמציעה סנסקו, יהיו בעלי ערך רב ותועלת לחקלאות דרום אפריקה".

ד"ר פרנסואה קוקמואר, מנהל המחקר והפיתוח של סנסקו הביע: "אני מאוד נרגש ומצפה להיות מעורב באופן פעיל בשילוב הטכנולוגיה והגישה למקורות הנבטה לתוך הרקעים של דרום אפריקה שיש לסינג‘נטה להציע. מאמת משולב זה יספק ערך עצום ליצרני דרום אפריקה".

אודות סינג‘נטה

 

סינג‘נטה Syngenta היא אחת מחברות החקלאות המובילות בעולם. השאיפה שלנו היא לעזור להזין את העולם באופן בטוח תוך שמירה על כדור הארץ. מטרתנו לשפר את הקיימות, האיכות והביטחון של החקלאות באמצעות מדע מהמעלה הראשונה ופתרונות גידולים חדשניים. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות למיליוני חקלאים ברחבי העולם לנצל טוב יותר משאבי חקלאות מוגבלים. עם 28,000 אנשים ביותר מ-90 מדינות אנחנו פועלים כדי לשנות את האופן שבו מגדלים גידולים. באמצעות שותפויות, שיתופי פעולה ותוכנית הגידול הטוב אנחנו מחויבים לשיפור התפוקה של משקים חקלאיים, הצלת אדמות מהגרעה, חיזוק המיגוון הביולוגי והפחת חיים חדשים בקהילות כפריות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.syngenta.com ו-www.goodgrowthplan.com. תעקבו אחרינו בטוויטר בכתובות www.twitter.com/Syngenta ו-www.twitter.com/SyngentaUS.

 

הודעת אזהרה בנוגע למידע צופה פני עתיד

 

מסמך זה עשוי להכיל מידע צופה פני עתיד שניתן לזיהוי על ידי מונחים כגון "צופה", "מתכננת", "חוזה", "מעריכה", "מתכוונת", "לפי התכנון" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד. המידע הזה עשוי להיות כפוף לסיכונים ואי ודאויות שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מהמידע הזה. מבחינת סינג‘נטה, סיכונים ואי ודאויות אלה כוללים סיכונים שקשורים להליכים משפטיים, אישורי רגולציה, פיתוח של מוצרים חדשים, התגברות התחרות, סיכוני אשראי של לקוחות, תנאי כלליים של השוק והכלכלה, ציות ותיקון, זכויות קניין רוחני, היישום של שינויים ארגוניים, ירידת ערך של נכסים בלתי מוחשיים, התחושות של הצרכנים לגבי יבולים ואורגניזמים שעברו שינוי גנטי או כימיקלים שמגנים על יבולים, שינויי אקלים, שינויים בשערי חליפין ו/או מחירי הסחורות, הסדרי הספקה ממקור יחיד, אי ודאות פוליטית, אסונות טבע והפרת בטיחות נתונים או שיבושים אחרים בטכנולוגיית המידע. סינג‘נטה לא מתחייבת לעדכן מידע צופה פני עתיד כדי שישקף תוצאות בפועל, הנחות שהשתנו או גורמים אחרים.

 

למידע נוסף על עסקי הזרעים של סינג‘נטה, בקרו בבקשה באתר https://www.syngenta.com/seeds. למידע נוסף על סנסקו, בקרו בבקשה באתר https://www.sensako.co.za/

 

אנשי קשר

 

Media Relations Central Line
+41 61 323 23 23
media.relations@syngenta.com
 
Jason Sparks
Global Seeds Communications Lead
+1 224.760.8403
jason.sparks@syngenta.com

 

מקור:  Syngenta

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire