מיצובישי מקבלת רישיון לפטנטים של טכנולוגיה היברידית מפייס, קרן אבל

מיצובישי מקבלת רישיון לפטנטים של טכנולוגיה היברידית מפייס, קרן אבל

עם מכירות אירופיות חזקות, מיצובישי הפכה למובילה גלובלית ברכב היברידי שאפשר להטעין מבחוץ

 

בולטימור, מרילנד, 24 באוגוסט 2020, (ACCESSWIRE) :

 

 

 

פייס, חלוצה בטכנולוגיות של רכב חשמלי היברידי, הודיעה היום שהיא הגיעה להסכם לתת רישיון לטכנולוגיה ההיברידית שלה הרשומה כפטנט ל-MITSUBISHI MOTORS CORPORATION, מובילה גלובלית ברכב היברידי שאפשר להטעין מבחוץ. המיצובישי אאוטלנדר היא המכונית ההיברידית שאפשר להטעין מבחוץ הנמכרת ביותר בעולם.

"מיצובישי היא אחת מחברות הרכב ההיברידי הכי מצליחות באירופה, ואנחנו שמחים להוסיף אותה לרשימה הארוכה של יצרני רכב מובילים שהכירו בערך של הטכנולוגיה ההיברידית של פייס", אמר היו"ר הביצועי של פייס פרנסס קינן. "אנחנו ממשיכים להגיע להסכמים משמעותיים עם חברות רכב אחראיות בלי צורך בהתדיינות משפטית, מרחיבים את טווח ההגעה של הטכנולוגיה שלנו ותומכים בעבודה הטובה של קרן אבל".

פייס Paice  הייתה מובילה מוקדמת ברכב חשמלי. החברה קיבלה את הפטנט הראשון שלה על רכב היברידי ב-1994, זמן רב לפני שרוב יצרני הרכב התחילו להתמקד ברצינות בדרכים לשפר את ניצולת הדלק ולהפחית פליטות. הטכנולוגיה של פייס הוכחה כבעלת ערך ועזרה להאיץ את הצמיחה של תעשיית הרכב ההיברידי. ניתוח בלתי תלוי הגיע למסקנה שלפייס יש את הפטנטים הכי דומיננטיים בעולם על רכב היברידי.

בשנים הראשונות של החברה, ד"ר אלכס סברינסקי, ממציא ומייסד Paice, עבד באופן קרוב עם שני ותיקי רכב מנוסים: בוב טמפלין, חבר במועצת המנהלים של פייס ששימש כמהנדס הראשי של קדילק והמנהל הטכני של מעבדת המחקר של GM, וטד לאוקיס, שעבד 40 שנה בג‘נרל מוטורס ושימש כמנהל התפעול הראשי של פייס ומילא תפקיד חשוב בפיתוח של הטכנולוגיה ההיברידית של פייס יחד עם ד"ר סברינסקי.

 

אודות פייס(www.paicehybrid.com)  Paice 

ד"ר אלכס סברינסקי, מהגר מרוסיה, הקים את פייס ב-1992 עם תמיכה של האוניברסיטה של מרילנד. החברה קיבלה 30 פטנטים אמריקנים וזרים. יש לה הסכמי רישוי עם רבים מיצרני הרכב המובילים בעולם.

 

אודות קרן אבל (www.abell.org)

קרן אבל, ארגון צדקה מבולטימור שמוקדש למאבק בעוני עירוני וקידום מטרות חברתיות על ידי השקעה בהזנקים מקומיים פרוגרסיביים, היא בעלים משותף של הפטנטים של פייס. מאז 1999, אבל עזרה לתמוך בפעילות של פייס לפתח ולקדם את הטכנולוגיה ההיברידית שלה.

למידע נוסף

Joyce Fitzpatrick | joyce@fitzpatrickcomm.com | (919) 247-4400

מקור:  Paice

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE