הקבוצה הפרטית RLS (USA) Inc. רוכשת את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של GE Healthcare בארה"ב

 

 

הקבוצה הפרטית RLS (USA) Inc. רוכשת את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של GE Healthcare בארה"ב

 

 

טמפה, פלורידה, 2 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

RLS (USA) Inc., (Radioisotope Life Sciences) רכשה את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של General Electric’s (GE) בארה"ב, והיא עכשיו החברה הגדולה ביותר בארצות הברית שמתמקדת רק בדימות מולקולרי. Capitor, (www.capitor.co) חברת בוטיק לייעוץ פיננסי גלובלי, בנתה והביאה את העסקה למשקיעים, ומילאה תפקיד קריטי במשא ומתן ושיתוף הפעולה שנמשכו שנה בין הצדדים. התנאים הפיננסיים לא נמסרו.

 

בתי המרקחת הגרעיניים ימשיכו לספק ל-GE Healthcare מוצרי דימות מולקולרי, כש-RLS תשתמש בהסכם שותפות בהפצה לעשר שנים. רשת בתי המרקחת הגרעיניים שהיא עכשיו פרטית כוללת החזקת מיעוט של Perceptive Advisors, חברת השקעות של 7 מיליארד דולר שמתמחה בבריאות ונמצאת בניו יורק.

 

ההנהלה הבכירה של RLS כוללת את מנהל העסקים הראשי וורנר גרונר, מנהל ההשקעות הראשי יקו ון ניקרק ומנהל התפעול הראשי שיין קוב. מר גרונר, ששימש כמנהל בכיר בתפקידים שונים בענף הפיננסים הבינ"ל, כולל ההקמה של קפיטור, אמר: "האפשרויות של הרכישה הזאת התחום הבריאות סיקרנה והלהיבה אותי, מעבר להיבטים הפיננסיים של העסקה. בקריירה שלי נתתי שירותי ייעוץ השקעות קפדניים ללקוחות בכל העולם ותמיד האמנתי שהלקוחות, בלי קשר לענף, לא רק מגיע להם אלא יש להם זכות לדרוש שירות אישי, בזמן ואיכותי, וזאת הסיבה שאנחנו מתמקדים בשירות, איכות וטכנולוגיה משבשת כגורמי מפתח באסטרטגיית ההשקעות שלנו".

 

רשת בתי המרקחת הגרעיניים כוללת 31 בתי מרקחת ב-18 מדינות, כולל המטה הנוכחי שלה בטמפה, פלורידה. בהנהלתו של מר ון ניקרק, RLS מתכוונת להשקיע 2 מיליארד דולר בעשר השנים הבאות בהרחבת הנוכחות של בתי המרקחת שלה, תוך השקעה מתמשכת בהתפתחויות מדעיות וטכנולוגיות בחזית הקידמה. "השקענו מאמצים רבים כדי להבטיח מעבר חלק בדיוק בגלל הפילוסופיה שלנו שמתרכזת בשירות, כולל השארת מנהלים בכירים חשובים, כמו שיין קוב שיש לו יותר מ-30 שנות ניסיון בענף", אמר מר ון ניקרק, וסיים באומרו: "RLS מחויבת לספק אבחונים וטיפולים איכותיים מצילי חיים בכל ארה"ב. לשם כך, ולאור מה שאנו מגלים בנוגע להשפעות ארוכות הטווח הפוטנציאליות של פגיעה באיברים שגורמת קוביד-19, הקמנו כוח משימה מיוחד שמתמקד בזינוק שעשוי להיות בביקוש לשירותי אבחון מיוחדים".

 

קרוב ל-500 עובדי GE לשעבר ברחבי ארה"ב הם עכשיו חלק ממשפחת RLS. החברה צפויה להעביר את המטה שלה לחוף המזרחי של פלורידה בעתיד הקרוב ומנהלת שיחות עם מועצות לפיתוח כלכלי שונות וגם עם עיריות.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

 

https://www.businesswire.com/news/home/20200901006104/en/

 

אנשי קשר

Amanda Penebaker
608-345-9420
amanda.penebaker@rls.bio
https://rls.bio/

 

מקור:  RLS (USA) Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire