אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין המובילה של מולדובה

 

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין המובילה של מולדובה

 

סן פרנסיסקו, 8 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במזרח אירופה על ידי חתימה על הסכם לשיתוף פעולה עם Turcan Cazac, חברת עורכי הדין המובילה ברפובליקה של מולדובה.

 

Turcan Cazac, שהוקמה ב-1999 ומנוהלת על ידי השותף המנהל אלכסנדר טורקן, מחזיקה בדירוג רמה 1 ב-Chambers Global והוכרה כחברת עורכי הדין הובילה במולדובה בתחום המסחרי והתאגידי מאז 2001 על ידי Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, IFLR1000 ו-Best Lawyers. התיק הנוכחי של החברה כולל יותר מ-500 חברות זרות שפועלות במולדובה עם יכולת לתת שירות מלא במיזוגים ורכישות, פיננסים, מסחר ותאגידים, ליטיגציה ותעסוקה.

 

"במשך השנים, החברה שלנו בנתה מעמד מכובד במתן השירות המשפטי המוביל במדינה. גם פרקטיקת המיסים שלנו גדלה והפכה לתחום חשוב של החברה", אמר אלכסנדר.  "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יוסיף לצמיחה של החברה שלנו וליכולת לספק את הרמה הגבוהה ביותר של שירות ללקוחות בעולם, ואנחנו מצפים לעבוד ביחד".

 

"Turcan Cazac היא מובילה בשוק של מולדובה, ושיתוף הפעולה הזה משקף את הרצון שלנו לחבור לחברות ששותפות לחזון שלנו ומדגישות את המחויבות שלנו לספק שירות הטוב מסוגו באופן חלק ללקוחות שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "בנוסף, לאלכסנדר והצוות שלו יש קשרי עבודה עם כמה מחברות שיתוף הפעולה שלנו באזור. זה יוצר חיבור משמעותי ובסיס חזק בהמשיכנו להרחיב את הפלטפורמה הגלובלית שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-196  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire