אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה בצפון אפריקה

אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה בצפון אפריקה

 

 

סן פרנסיסקו, 22 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל ממשיכה להפגין את מחויבותה להרחיב את הפלטפורמה הגלובלית שלה באפריקה, ומודיעה על כניסתה לשוק האלג‘ירי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Cabinet Hadj Ali.

 

החברה מהעיר אלג‘יר, שבראשה המנהל כללי סמיר הדג‘לי, הוקמה לפני קרוב ל-60 שנה, התפתחה וכוללת היום יותר מ-40 אנשי מקצוע. החברה מציעה שירותי מיסים וייעוץ לעסקים בניהול הבעלים, חברות רב לאומיות גדולות וחברות בת של תאגידים בינ"ל במגוון רחב של ענפים.

 

"החברה שלנו הייתה בעבר חברה מסונפת של ארתור אנדרסן, כך שאנחנו מעריכים ומבינים את החשיבות וההשפעה של עבודה עם אנשים שחושבים כמונו ברחבי העולם ושאנו שותפים איתם למחויבות לאחריות, שקיפות ומתן שירות יעיל כלל עולמי", אמר סמיר. מאז 1962, החברה שלנו מתגאה במתן שירות לקוחות מהמעלה הראשונה בשוק הייחודי הזה, ואנחנו נקדם זאת עכשיו ונרחיב את השירות וההגעה שלנו ברחבי תבל".

 

"הוספת מקום באלג‘יריה היא עוד רכיב באסטרטגיית ההתרחבות האפריקנית שלנו וממלאת עוד שוק ג"ג חשוב", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "בגלל הקשרים של החברה בעבר עם ארתור אנדרסן וקשרי העבודה הקרובים עם חברות שיתוף פעולה אחרות, אין לי ספק שהצוות הזה ישלים את החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלנו באזור".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-202 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire