ענף הנסיעות הגלובלי מאמץ UVD Robots אוטונומיים

 

 

ענף הנסיעות הגלובלי מאמץ UVD Robots אוטונומיים

 

שדות תעופה, מלונות, ורכבות  פונות לרובוטי חיטוי אוטונומיים כדי לחזק את הבטיחות, השקט הנפשי והתמיכה בהתאוששות של ענף הנסיעות

 

אודנסה, דנמרק, 23 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

לאור התחזית האחרונה של התאחדות הנסיעות של ארה"ב על ידי Tourism Economics שחוזה הפסדים של 505 מיליארד דולר בכל העולם עד סוף 2020, UVD Robots הודיעה שרובוט החיטוי האוטונומי שלה מותקן ביותר ויותר במלונות, רכבות ושדות תעופה בכל בעולם. הרובוט הנייד והאוטונומי במלואו של UVD Robots משלב אור UVC ומספר רב של יישומי חיטוי מיוחדים כדי לחטא נגד נגיפים וחיידקים לא רק על משטחים אלא גם את האוויר, ומספק פתרון בקרת ומניעת זיהומים מקיף במלואו.

 

"ענף הנסיעות והאירוח רוצה להחזיר את הנוסעים, ופועלים שם כדי לעמוד בציפיות החדשות והגבוהות לבטיחות וניקיון כדי לבנות אמון", אמר פר יול נילסן, מנכ"ל UVD Robots. "משום ש-UVD Robots שלנו פשוטים, בטוחים ויעילים, אנחנו עובדים עם מספר גדל של מלונות, שדות תעופה, רכבות ואחרים כדי להביא פתרונות חיטוי בדרגת בית חולים למתקנים האלה. אנחנו מאוד שמחים למלא תפקיד בהתאוששות של הענף הזה".

 

דוגמאות:

- YOTEL Boston הודיע על התקנת הטכנולוגיה של UVD Robots כדי לנקות ביתנים נבחרים כשהם פנויים וגם כל השטחים הציבוריים עתירי המגעים מחוטאים אחרי הסגירה.

Clarion Hotel & Congress Copenhagen Airport משתמש ב-UVD Robots כדי לחטא חדרי ישיבות ושטחים ציבוריים.

- Gerald R. Ford International Airport (GRR) משתמש ב-UVD Robots כדי לחטא חדרי שירותים, אזורי קבלת כבודה, נקודות בדיקה של נוסעים, אזורים של רשות הבטיחות בתחבורה, ועוד אחרי שעות העבודה.

- UVD Robots פועלת ב-Heathrow Airport בלונדון כבר כמה חודשים.

- תחנת רכבת St. Pancras International  בלונדון מתקינה UVD Robots כדי לחטא חדרי שירותים בתחנה.

 

מתבצעים גם כמה פרויקטים נוספים בענף הנסיעות במזרח התיכון, כולל שדה התעופה הבינ"ל חאמד בקטאר.

 

אודות UVD Robots ו-Blue Ocean Robotics

 

UVD Robots היא חברת בת של אחת מהקבוצות המובילות בעולם בפיתוח של רובוטי שירות מקצועיים, Blue Ocean Robotics, שכוללת גם חברות בנות כמו GoBe Robots, PTR Robots ו-Mink Robots. המטה של Blue Ocean Robotics נמצא באודנסה, דנמרק, "בירת הרובוטים" של אירופה.

 

קישור לערכה לעיתונות

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52292317/en

 

אנשי קשר

Merima Cikotic
Blue Ocean Robotics
mc@blue-ocean-robotics.com
+45 71-99-56-06

 

מקור: UVD Robots

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire