מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration

 

מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 המובילה בענף עם האצה שלNVIDIA Mellanox SmartNIC Acceleration

 

צומת קומבו תומכת במנויי 2G, G3, G4 ו-G5

 

ריצ‘רדסון, טקסס, 23 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

מייביניר, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית בענן היחידה בענף, הודיעה היום על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 עתירת ביצועים שמואצת על ידי NVIDIA Mellanox ConnectX-6 Dx SmartNICs. ה-UPF ממלאת תפקיד מפתח ברשת ה-G5 כדי לממש את החזון הטרנספורמטיבי של השהיה קצרה וקצב העברה גבוה.

 

ה-UPF של מייביניר מאפשרת שינוי משתלם של רשת ל-G5 ומספקת סט שלם של פונקציות מישור המשתמש ליבתיות עצמאיות ל-G5 ותמיכה בצומת קומבו, שמספקת שילוב ייחודי של עתירות ביצועים ויכולת לתמוך במנויי 2G, G3, G4 ו-G5 בפונקציה אחת של רשת עם מישורי משתמש משולבים.

 

ה-UPF של מייביניר נותנת ערך ייחודי באמצעות תכנון מקורי לענן, ארכיטקטורה מבוססת מכולות, עיבוד מנות מאוד ממוטב עם יכולות העברת עומס בחומרה ניתנות להגדרה ותמיכה מובנית עם זמינות גבוהה. בנוסף לעמידה בדרישות של ביצועים מאוד עתירים ושטח חומרה קטן, ה-UPF של מייביניר גם מאפשרת אוטומציה של ההתקנה וקלות תחזוקה תפעולית באמצעות מערכת ניהול מרכזית, ובכך מפחיתה את עלות הבעלות הכוללת

 

מייביניר פיתחה פתרון UPF מאוד ממוטב, באמצעות טכניקות מיטוב של תוכנה וגם חומרה, והפגינה ביצועים של עד 524 Gbps באמצעות 16 ליבות מעבד FP, תוך הפחתת שטח השרתים הכולל ב-50% באמצעות שימוש בהעברת עומסי UPF על ידי NVIDIA SmartNIC. NVIDIA ConnectX-6 Dx מאיץ את ה-UPF של מייביניר באמצעות איזון עומסים דינמי, עיבוד מנות יעיל והעברה קדימה חכמה כדי שהאודיו, וידיאו וזרמי הנתונים של אלפי לקוחות יישארו מתואמים ויזרמו באופן חלק ברמות איכות השירות המחויבות.

 

"המסר החשוב כאן הוא שבאותו קצב העברה (לפני העברת עומסים) הפחתנו את השטח הפיזי ב-50% כשהעברנו את הפונקציונליות ל-SmartNIC", אמר אשוק קוניטה, סגן נשיא ביצועי ומנהל כללי, מחשוב מנות, מייביניר. "אנחנו מאוד שמחים לשתף פעולה עם אנבידיה כדי להביא לשוק UPF עתירת ביצועים ומשתלמת לשימושם של מפעילים גדולים וקטנים ברחבי העולם".

 

"העברה קדימה של מנות ב-UPF היא קריטית להשגת חיתוך הרשת (network slicing) הגמיש ויכולות המיתוג עם השהיה קצרה של רשתות G5", אמר אמיט קריג, סגן נשיא בכיר למוצרי תוכנה ומתאמי רשת באנבידיה. "מייביניר מנצלת את האצת החומרה של SmartNICs ו-DPUs שלנו כדי לספק ביצועי UPF מהמעלה הראשונה, תוך שחרור מחזורי מעבד להפעלת יישומים יוצרי הכנסות אחרים".

 

אודות מייביניר:

 

Mavenir מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן ושילוב של פתרונות/ מערכות, שמתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs). מייביניר מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN, מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים ב-IMS (VoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS)), רשתות פרטיות וגם vEPC, 5G Core ו-OpenRAN vRAN, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות CSP ביותר מ-140 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

 

מייביניר מאמצת ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. www.mavenir.com

 

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200923005257/en/

 

אנשי קשר

Maryvonne Tubb
Mavenir PR

NA-Loren Guertin
MatterNow

EMEA-Kevin Taylor
GlobalResultsPR

 

מקור: Mavenir

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire