שדות התעופה מלפנסה ולינאטה במילאנו הראשונים באיטליה שיותקנו בהם 3 מערכות בדיקת כבודת תא הנוסעים בתקן ECAC באמצעות Smiths Detection

 

שדות התעופה מלפנסה ולינאטה במילאנו הראשונים באיטליה שיותקנו בהם 3 מערכות בדיקת כבודת תא הנוסעים בתקן ECAC באמצעות Smiths Detection

 

Smiths Detection משתפת פעולה עם SEA Group כדי לתמוך במילאנו בעמידה בתקנים הכי מחמירים של ענף התעופה

 

מילאנו, 28 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Smiths Detection הודיעה היום שזכתה בחוזה של SEA Group לתמיכה בשדרוג של שדות התעופה מלפנסה ולינאטה, שניים משלושת שדות התעופה הבינ"ל של מילאנו, לתקני האבטחה הכי מחמירים בענף של כבודת תא הנוסעים -- ECAC EDS CB C3. כחלק מההתקנה, עד 18 מערכות בדיקה מתקדמות באמצעות טומוגרפיה ממוחשבת (CT) -- HI-SCAN 6040 CTiX -- יותקנו בטרמינל 1 של שדה התעופה מלפנסה במילאנו יחד עם עד עשר נוספות  בשדה התעופה לינאטה במילאנו.

 

נוסף לכך שהיא מאפשרת זיהוי מתקדם של חומרי נפץ עם שיעורים נמוכים של התראות שווא, טכנולוגיית ה-CT מאפשרת להשאיר מכשירים אלקטרוניים ונוזלים בתיקים. SEA Group גם בחרה את סורקי כבודת היד HI-SCAN 6040 CTiX של Smiths Detection כדי לעזור להגן על הבריאות של הנוסעים על ידי הפחתת מספר המגשים שנדרשים בבדיקה הביטחונית וצמצום נקודות המגע במסלולי הביטחון.

 

"כשערים החשובים של מילאנו לשאר העולם, העדיפות הראשונה שלנו בשדות התעופה מלפנסה ולינאטה היא לספק לנוסעים את תקני הביטחון המחמירים ביותר, כולל נקיטת אמצעי הזהירות כדי להגן על הבריאות. באמצעות טכנולוגיית CT ותמונות תלת מימדיות ברזולוציה גבוהה, קציני הביטחון שלהם יוכלו לבצע הערכות מהירות ומדויקות, להאיץ את בדיקות ביטחון כדי להקל על כל הצטופפות ולאפשר לנוסעים למכסם את המרחק הבטוח שלהם מאחרים במסלולי הביטחון", אמר סגן הנשיא לאירופה ואפריקה של Smiths Detection טוני טילן.

 

ההתקנה הרב שלבית תתחיל ברבעון השלישי של 2020 וצפויה להיסגר עד סוף 2021. ארבע יחידות ה-CTiX הראשונות יותקנו ויופעלו בשדה התעופה לינאטה עד סוף אוקטובר 2020.

 

החוזה מגיע גם עם שירות סיכון מלא, שכולל תחזוקה מונעת ומתקנת.

 

פרט לאישור ECAC EDS CB C3, יש ל-HI-SCAN 6040 CTiX גם את אישור AT-2, הגבוה ביותר של מינהל הביטחון בתחבורה (TSA).

 

אודות Smiths Detection

 

Smiths Detection, חלק מ-Smiths Group, היא מובילה גלובלית בגילוי סיכונים וטכנולוגיות בדיקה לתעופה, נמלים וגבולות, הגנה וביטחון עירוני. הניסיון וההיסטוריה שלנו על פני יותר מ-40 שנה בחזית מאפשרים לנו לספק את הפתרונות שנחוצים כדי להגן על החברה מהאיום והמעבר הבלתי חוקי של חומרי נפץ, נשק אסור, סחורות מוברחות, כימיקלים רעילים וסמים. המטרה שלנו פשוטה - לספק ביטחון, שקט נפשי וחופש תנועה שהעולם תלוי בהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.smithsdetection.com.

 

אנשי קשר

 

Terri Teo
Edelman on behalf of Smiths Detection
SmithsDetectionRHQ@edelman.com

Sophie Mills
Global Communications Manager
sophie.mills@smithsdetection.com

 

מקור: Smiths Detection

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire