אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם ההוספה של Templar Chambers

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם ההוספה של Templar Chambers

 

סן פרנסיסקו, 29 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם Templar Chambers, אחת מחברות עורכי הדין הגדולות ביותר בגויאנה, שמספק כיסוי נוסף לפלטפורמה הקריבית של הארגון.

 

חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים הוקמה ב-2004 ומספקת מומחיות משפטית בקשת רחבה של תחומי עיסוק כולל בנקים ופיננסים, חוזים ומסחר, אנרגיה, כרייה, נפט וגז, נדלן, ליטיגציה וגם קניין רוחני. החברה מביאה צוות מאוד מנוסה של ארבעה עורכי דין ושבעה עובדים, המספקים שירותים ללקוחות מקומיים ובינ"ל שעושים עסקים בגויאנה.

 

"החברה שלנו גאה בתפקיד החשוב שאנו ממלאים בתמיכה בפיתוח של גויאנה על ידי עזרה ליוזמות עסקיות חדשות לצמוח ולחברות בינ"ל להיכנס לשוק של גויאנה", אמר השותף מנהל המשרד גלן הנומן. "כאחת מחברות עורכי הדין המובילות בדיני מסחר ועסקים, אנו מחויבים לתת ללקוחות שלנו פתרונות הטובים מסוגם. הערכים והחזון שלנו מתאימים מאוד לאנדרסן גלובל, ואנו מצפים לעבוד ביחד ולתת ללקוחות שלנו את השירות הכי מקיף וחלק".

 

"הקריביים הוא אזור מגוון ושוק חשוב לעסקים גלובליים, וחיוני להצלחה שלנו באזור הזה שנשתף פעולה עם חברות שמחויבות לאחריות ושקיפות", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "יש לנו תוכניות שאפתניות להמשיך את ההתרחבות שלנו באזור ושיתוף הפעולה עם הצוות הנכבד של Templar Chambers מחזק עוד פלטפורמה קריבית שהיא כבר עכשיו חזקה".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-6,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-203 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire