בומברדייה מודיעה על ארגון מחדש של ההנהלה הבכירה שיתמוך בשינוי שלה לחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים

בומברדייה מודיעה על ארגון מחדש של ההנהלה הבכירה שיתמוך בשינוי שלה לחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים

 

מונטריאול, 1 באוקטובר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום שהיא התחילה את התהליך של ייעול ההנהלה הבכירה שלה כשהיא עוברת שינוי לחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים. כחלק מהתהליך הזה, החברה ביטלה את התפקיד של נשיא בומברדייה תעופה והודיעה שדיוויד קוליל יעזוב את החברה.

 

"כשהמכירה של בומברדייה תחבורה קרובה להשלמה, אנחנו מתכוננים לעתיד שלנו כחברה של מטוסי מנהלים", אמר אריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, חברת בומברדייה. "המטרה שלנו היא ליצור חברה יותר רזה ויותר גמישה שמתרכזת בלקוחות כדי ללכוד טוב יותר הזדמנויות צמיחה עם תיק מטוסי המנהלים המוביל בענף שלנו. זה כולל את הפישוט של מבנה ההנהלה של החברה".

 

"ברצוני להודות לדיוויד קוליל על תרומתו הרב לבומברדייה", המשיך מרטל. "אנחנו מאחלים לדייוויד המשך הצלחה בפעילותו העתידית".

אודות בומברדייה

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בומברדייה הוא שם מסחרי של בומברדייה בע"מ וחברות הבת שלה.

למידע נוסף:

Jessica McDonald
Media Relations and Public Affairs 
Bombardier Inc.
+1 514 262 7255

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWS WIRE